reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Dzień dobry kochane. Umieram z głodu, a badanie glukozy mam za 2h i to w dodatku 2h kolejne bez jedzenia będzie więc zjem śniadanie dopiero za 4 godziny uuuuuuu

Wczoraj miałam was zapytać ale przez te przeboje z żebem zapomniałam - czy któraś też ma problem z wodnymi krostkami na dekolcie? No tragedia jakąś u mnie :(:( I nie wiem czym walczyć :(
Na dekoldzie nie, ale na twarzy mam problem. Kupilam sobie olej z piechotki- perilla (firmy etja), naturalny olej o dzialaniu p/tradzikowaym, p/bakteryjnym. Jest fakny, aczkolwiek- śmierdzi.
 
reklama
Na szczęście nic nie musiałam wycinac, i chya gdybym musiala to robila bym wszystko aby nie isc na kolejna operacje, zs duzo stresów a kilka już mialam. Jedynie bym cycki zrobila [emoji23]
Teraz mam 66 kg i prawdę powiedziawszy czuje sie jak gruba bela a juz jak ktoś skomentuje ze przytylam to zaraz chce mi sie płakać. Cale zycie bylam wyzywana przez rodziców i siostry od grubych swin , doslownie kilka razy dziennie slyszalam NIE ŻRYJ GRUBA SWINIO, PATRZ JAK WYGLADASZ GRUBASIE OBLESNY i takie tam a majac 177 cm wzrostu i 80 kg to wcale noe bylam jakims grubasem tylko bylam kobieca bardzo z duzym cycem. I tak mi to zniszczylo glowe i emocje ze podejrzewam dlatego chcialam byc jak najchudsza. To niestety problem w głowie i dzieki mojej rodzinie
Straszne. Na szczescie masz juz swoja kochającą rodzinke i wg mnie jestes piekna babka!
 
Od dwóch dni kompletnie nie mam czasu do Was zaglądać :( Mamy tyle rzeczy na budowie. Chcemy się pod koniec sierpnia wprowadzić do nowego domku i spokojnie oczekiwać na dzidziusia, ale niestety wszystko idzie pod górkę. Jesteśmy już z mężem tak zmęczeni że pod koniec dnia ja padam jak kawka.
Udanych wizyt życzę dziewczyny :)
Wiem co przechodzisz, i w dodatku jeszcze w ciazy to podwojne zmęczenie. Zazwyczaj budowy sie odwlekają, ale na pewno do porodu juz zdązycie sie urządzić [emoji4]
 
Dziewczyny, miała któraś z was tak ze na początku nie było żadnych mdłości a w drugim trymestrze wam się pogorszyło? Leżę właśnie na kanapie i nie jestem w stanie zjeść kanapki bo mnie mdli i Wgle słaba się czuje :(
Ja tak mialam jak weszłam w drugi trymestr ale to trwalo krotko naszczescie moze z tydzien teraz już jest ok:)
 
Dziewczyny, miała któraś z was tak ze na początku nie było żadnych mdłości a w drugim trymestrze wam się pogorszyło? Leżę właśnie na kanapie i nie jestem w stanie zjeść kanapki bo mnie mdli i Wgle słaba się czuje :(
Ja nie mialam, teraz jako takich tez nie mam, ale rano co jakis czas mam odruch wymiotny :/ wlasnie sie boje zeby sie dopiero te mdlosci nie zaczęły...
 
Dziewczyny, miała któraś z was tak ze na początku nie było żadnych mdłości a w drugim trymestrze wam się pogorszyło? Leżę właśnie na kanapie i nie jestem w stanie zjeść kanapki bo mnie mdli i Wgle słaba się czuje :(
Mam tak samo. Tak sie cieszylam jak minął pierwszy trymestr, ze obyło sie bez wymiotów. Aż tu nagle w drugim mdłości i wymioty (nie codziennie, ale często) [emoji52]
 
reklama
Witajcie w ten gorący dzień, trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty :) Mam pytanie, czy używacie jakichś kremów przeciwko rozstępom? Jestem alergikiem i boję się stosować czegokolwiek nowego, macie może coś godnego polecenia?
 
Do góry