reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Wiem wiem ale mam nadzieję że się odwinie może , bo jeszcze ma dużo miejsca [emoji4]
Na pewno, maluchy na tym etapie lubią się bawić pepowina :D

Kurcze martwi mnie trochę że tyle usg już miałam a jeszcze nikt mi nie sprawdzał przepływów.... Ani położenia łożyska.... Ani pepowiny.... No nic, tylko malucha i że względu na wielkość brzuszka z dwa razy szukali możliwej ciąży pozamacicznej hehe
 
reklama
Na pewno, maluchy na tym etapie lubią się bawić pepowina :D

Kurcze martwi mnie trochę że tyle usg już miałam a jeszcze nikt mi nie sprawdzał przepływów.... Ani położenia łożyska.... Ani pepowiny.... No nic, tylko malucha i że względu na wielkość brzuszka z dwa razy szukali możliwej ciąży pozamacicznej hehe
Ja to wszytsko mialam sprawdzane wszytsko lekarz mówił że jest dobrze , każdy narząd patrzył mi mówił że w porządku jest.
 
Kurcze dziewczynki nie bede odpisywac kazdej osobno, ale zycze jednym zdrowka, drugim zero bolacych zębów a calej reszcie spokojnych usg :)
Tak to juz jest, ze te maszyny tez zawodzą, ja zawsze wierze, ze wszystko skonczy sie dobrze :)
Przewinal sie temat porodow wspolnych, ja bym w zyciu nie chciala! Sądzę, ze sa pewne rzeczy ktorych faceci widziec nie powinni, tym bardziej, ze jednak miejsca intymne kojarza im sie z czyms milym ;) jak juz, to pod porodowka bedzie czekal :)

Ja dopiero wrocilam z zebrania gloooodna!
M sie smieje, ze zanieldugo w nocy bede wstawac jesc ;)
 
Ja też chyba bym nie chciała zeby moj mąż nie widział porodu bo to jednak taki dość mocny widok jest a że faceci są słabi więc wiaodmo [emoji23] ja teraz wgl apetytu nie mam i jeszcze przez stres mogłabym całymi dniami nie jesc ale muszę się odżywiać zdrowo że względu na moich chłopców [emoji7]
Jeszcze mnie zastanawia to że tyle kobiet pije w ciąży robi różne rzeczy cpa a rodzą zdrowe dzieci i później je wyrzucają do kosza alnk dusza , a tu człowiek tyle czeka na tą małą istotkę i tyle stresów nerwów i wszytskiego [emoji19]
 
Kurcze dziewczynki nie bede odpisywac kazdej osobno, ale zycze jednym zdrowka, drugim zero bolacych zębów a calej reszcie spokojnych usg :)
Tak to juz jest, ze te maszyny tez zawodzą, ja zawsze wierze, ze wszystko skonczy sie dobrze :)
Przewinal sie temat porodow wspolnych, ja bym w zyciu nie chciala! Sądzę, ze sa pewne rzeczy ktorych faceci widziec nie powinni, tym bardziej, ze jednak miejsca intymne kojarza im sie z czyms milym ;) jak juz, to pod porodowka bedzie czekal :)

Ja dopiero wrocilam z zebrania gloooodna!
M sie smieje, ze zanieldugo w nocy bede wstawac jesc ;)
Mój nie chce słyszeć o tym, że nie będzie go na porodowce. Dostałam długi monolog od niego na ten temat i w sumie niech sobie tam będzie a jeśli później ciężko mu będzie spojrzeć mi między nogi to go wylecze chochla w ciemiaczko.
Już mu kilka razy mówiłam że to może być kiepski pomysł przez wzgląd na nasze późniejsze życie seksualne. Zaprzecza. Nie wie co mówi. Przekona się w grudniu [emoji23]

Ja w nocy jeść nie wstaje ale muszę pójść spać najedzona bo inaczej rano mdlosci zanim zdążę ubrać stanik :D.

Czytałam artykuł o kobietach w uk które miały robione usg w 16tc I było 100% że chłopak a w 20tc okazywało się że jednak panienka.... No nic, dostanę potwierdzenie płci może 16 lipca.... Ale siusiaka na usg ostatnim był aż zbyt dokładnie widoczny, żeby mieć nadzieję że to panna jednak z wyjątkowo duża lechtaczke [emoji28]
 
reklama
Ja miałam już test glukozowy ;) Bo coś uroiło się panu doktorowi że mam cukrzyce.... Taaaa po teście stwierdził że wyniki idealne.

Karols o której masz wizytę ? Ostatni stała taka lafirynda co miała brzuch jak ja przed rozwiązaniem i fajkę jarała! pfffuuu
 
Do góry