reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
NT 1.4, kość nosowa obecna.
Rozmawiałam z moim ginekologiem zaleca amniopunkcje. Ryzyko zwiększone ze wzgledu na wiek.
Musze to wszystko przemyślec... Znikam narazie...:(
Dzięki dziewczyny za wszystko.
Daj sobie czas, żeby poukładać wszystko w głowie. Kochana wierze, że urodzisz zdrowe dziecko! Jak tylko będziesz miała siłę, to wracaj do nas! Trzymaj się.
 
NT 1.4, kość nosowa obecna.
Rozmawiałam z moim ginekologiem zaleca amniopunkcje. Ryzyko zwiększone ze wzgledu na wiek.
Musze to wszystko przemyślec... Znikam narazie...:(
Dzięki dziewczyny za wszystko.
Ty sobie nie żartuj i nie ma znikania! nawet z nami tak nie pogrywaj bo znajdę cię choćby na końcu świata i nakopię ci do doopy..ale to juz po porodzie.Jesteśmy tu WSZYSTKIE żeby się WSPIERAĆ więc nie rób nam tego że nagle znikniesz.Kochana zobaczysz wszystko się ułoży.Będzie dobrze bo MUSI być dobrze!
 
Agula trzymam kciuki, na pewno będzie wszystko dobrze.

Ja dzisiaj też kiepsko, cały czas chce mi się spać i na nic nie mam ochoty, a do tego mega zgaga, już nawet nie wiem co mam pić, bo po wszystkim zgaga.
 
@Aguu..la kochana nie znikaj :) nt nasz piekne, ja mam dla odmiany gorna granice, bo 2,4...wyszlo Ci tak ze wzgledu na wiek..lekarz mi tlumaczyl, ze to właśnie te cholerne cyferki, ale to nic nie znaczy, wazne, ze nt super i kosc nosowa obecna :) a pewnie po wynikach z krwi, wyszloby wszystko wyzej skorygowane.
 
reklama
@Aguu..la kochana nie znikaj :) nt nasz piekne, ja mam dla odmiany gorna granice, bo 2,4...wyszlo Ci tak ze wzgledu na wiek..lekarz mi tlumaczyl, ze to właśnie te cholerne cyferki, ale to nic nie znaczy, wazne, ze nt super i kosc nosowa obecna :) a pewnie po wynikach z krwi, wyszloby wszystko wyzej skorygowane.

Sabi te 252 to skorygowane wyniku z krwi. Bez nich bylo ok.
No nic... Trzeba byc dobrej myśli...
W przyszłym tyg mam dzwonic i się umówic na amnio...
 
Do góry