reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

A nakrecac sie bedziemy tak czy siak. Taka juz kobiecs natura, taka natura staraczek weteranek i kobiet po poronieniach. Nie kazdy niestety to zrozumie. Oddalabym wszystko, zeby sie "nie przejmowac, nie nakrecac i nie nastawiac", no ale coz- nie potrafie :)
 
reklama
A nakrecac sie bedziemy tak czy siak. Taka juz kobiecs natura, taka natura staraczek weteranek i kobiet po poronieniach. Nie kazdy niestety to zrozumie. Oddalabym wszystko, zeby sie "nie przejmowac, nie nakrecac i nie nastawiac", no ale coz- nie potrafie :)

Ja tez bym chciala sie nie przejmowac, ale zrobilam az 5 bet na poczatku, bo nie bylam w stanie sie opanowac[emoji849]

Potem troche mialam wiecej czasu i zaczelam medytowac i jakos spokojniej teraz do tego podchodze, ale stres jest nadal ogromny [emoji17]
 
Ja tez bym chciala sie nie przejmowac, ale zrobilam az 5 bet na poczatku, bo nie bylam w stanie sie opanowac[emoji849]

Potem troche mialam wiecej czasu i zaczelam medytowac i jakos spokojniej teraz do tego podchodze, ale stres jest nadal ogromny [emoji17]
Mnie dopiero wczoraj troche uspokoil widok serduszka :) ale masz racje, nad niektorymi odruchami nie da sie zapanowac, dlstego podziwiam kobiety, ktore maja w sobie tyle spokoju :)
 
Bozeee dziewczyny. Ja oszaleje do wtorku..
W pon powtarzam bete (niestety w innym laboratorium niz wczoraj.. wiec w srode znowu zrobie zeby miec przyrost z tego samego laboratorium) a wyniki dopiero we wtorek..

Caly czas licze na to ze ta beta to tylko cyferki i ze moje maleństwo powalczy i sie wszystko uda!
Juz mega sie oszczedzam, mąż musi przejąć część obowiązków.
Bedzie dobrze!! Musi byc!! Prawda?
Aga, ja wierze że dzidzia nadgoni straty i wszystko dobrze się skończy! :)
To i ja się nieśmiało witam.Udało mi się Was nadrobić.OM mialam 27 lutego.Wizyte zaliczyłam 10.04 wg usg 6tc i pulsujące serduszko.U mnie radość miesza sie z niepokojem,ale to chyba nic nowego bo wszystkie tak mamy.
Mam dwóch cudownych ziemskich synków i jednego aniołka (29tc).Teraz po cichu liczę na córeczkę to takie moje malutkie marzenie.
Trzymam kciuki za Was wszystkie.Trzeba być dobrej myśli bo niestety na niektóre rzeczy nie mamy wpływu.
Termin 4.12.2018
Witaj! I bardzo współczuje ci śmierci dziecka. Jesteś silną kobietą. Nie wiem czy miałabym odwagę spróbować raz jeszcze. Ale wierze, że tym razem zostanie ci wynagrodzony ten ból i żal. Szczęśliwych miesięcy i spokojnych życzę, choć wiem ze po takich przeżyciach trudno będzie o spokój...
Ja ze wzgledu na moje nadprogramowe kilogramy od razu zostalam skierowana na krzywa :(
Rozumiem:)
 
Właśnie odebrałam czwarty wynik bety i chyba zaczynam tracić nadzieję.

Przypomnę Wam po kolei:
05.04 - 95 / 36 dzień od początku miesiączki
09.04 - 466
12.04 - 994
14.04 - 1503
To jeszcze nic nie znaczy. Bierzesz progesteron? Może za mało i powinnaś brać?

Ja odebrałam cześć wyników. Beta 5394 :)!
Glukoza 103 i coś czuje, ze będę miała powtórkę z rozrywki.
Mocz i morfologia ok
Vdrl- ujemny
TSH - ok
Toxo IgG <0,130
Toxo IgM 0,182
Na tej toxoplazmozie się nie znam muszę poszperać w necie, chyba ze któraś z was się zna?
 
To jeszcze nic nie znaczy. Bierzesz progesteron? Może za mało i powinnaś brać?

Ja odebrałam cześć wyników. Beta 5394 :)!
Glukoza 103 i coś czuje, ze będę miała powtórkę z rozrywki.
Mocz i morfologia ok
Vdrl- ujemny
TSH - ok
Toxo IgG <0,130
Toxo IgM 0,182
Na tej toxoplazmozie się nie znam muszę poszperać w necie, chyba ze któraś z was się zna?
Nie dostałam nic. Ani Duphastonu, ani luteiny. Moja siostra na początku ciąży też miała takie rewolucje, wyniki bardzo zbliżone do moich. Tylko, że od razu dostała receptę na te dwa leki wyżej i dzisiaj mój siostrzeniec ma 20 miesięcy i jest super gościem.
Właśnie siostra namawia mnie żebym nie czekała aż ta ginekolog coś zadziała tylko na własną rękę załatwiła sobie receptę. A mam taką możliwość.
Dzwoniłam dwa razy do mojej ginekolog, nie odebrała ani nie oddzwoniła chociaż mówiła żeby koniecznie dzwonić. Napisałam jej smsa i czekam nie wiem na co teraz...
 
Dziewczyny mam pytanie, czy wiecie ktore z tych badan moze mi zlecic lekarz rodzinny, zeby byly bezplatne? :
Morfologia,mocz, VDRL, glukoza, tsh, ft3, ft4, toksoplazmoza igg, igm, rozyczka, hiv, anty hcv??
 
reklama
Do góry