reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Jeśli da się wszystko uprać, a podejrzewam ze tak to nie widzę problemu w używanym wózku. Tak jak piszesz będzie na krótko, skoro zamierzasz kupić inną spacerówkę. Zawsze możesz zawieźć do czyszczenia. Wiem, że piorą też wózki tam gdzie auta piorą.
A rodzice podchodzą do tego starą metodą. Nie ważne jaki byle miał 4 koła ;) jak to się mówi, a ty masz upatrzony i wymarzony. Wiec chyba w tym temacie się niestety nie dogadacie. Ja również kupiłabym używany, ale ten co mi się podoba :).

Ja szukam Cybex Priam. Sama spacerówka mnie interesuje. Do tego kupię nosidło cybexa.
On jest wyprany, gotowy do użytku, także tym lepiej. Cybex jest super, mogłam odkupić.. uwaga.. za 5 tyś. (także podziękowałam :D) ale podoba mi się na maxa :D Co do rodziców i tak zrezygnowałam z tego który podobał mi się najbardziej tj. anex cross czarny, bo wg. nich wygląda jak trumna :D
 
reklama
Przeziębiłam się dosyć mocno, boli mnie klatka piersiowa i jak trochę zaczynam kaszleć zwłaszcza przy inhalacji to boli mnie brzuch i mu o tym powiedziałam to usłyszałam : widzisz masz za swoje teraz cierp, a jak coś się małej stanie to Twoja wina.
Albo słyszę : czy to w ogóle moje dziecko? Pewnie się puscilas tylko ciekawe z którym...
bądź : to wypierdalaj z tego mieszkania, najwyżej będę Ci płacił alimenty ale najpierw zrobie badania czy to aby moje...
Bądź że jestem dziwką , że na nic nie zasługuje itd... :(
bardzo przykre.... Dziewczyno uciekaj od niego jak najszybciej! :(
 
A mi sie podoba Baby Jogger City Primer ale używanego nie znalazłam a 3tysiace nie dam na wózek. Fajny jest tez City Elite i to mój faworyt póki co choć te trzy koła mi średnio pasują. Ciężko się zdecydować na coś
 
Dziewczynki, a ilu z Was nie potwierdziła się płeć z prenatalnych?
Chciałam wiedzieć czy jestem tu wyjątkiem czy zdarza się to częściej...?
 
Ja nie byłam przekonana do trzech kół, a jeździ się rewelacyjnie :)
Potwierdzam. Miałam na trzech kołach i można go było swobodnie jedną ręką prowadzić. Z tym, że bardziej wywrotny na pewno,ale ja trochę przesadzałam z zakupami i jak szłam do sklepu po przysłowiowy chleb to kończyło się na kilku siatkach z zakupami i wieszaniem na poręczy. Ale wtedy pilnowałam żeby się niec nie stało.
 
@lucalew widzialam tez od 0-13 kg te foteliki z wozka, oczywiscie takie lepsze ,wiec chyba nawet calkiem dlugo mozna pouzywac, a piszesz ze zaraz sie kupuje spacerowke ale przeciez 3w1 ma spacerowke no juz glupia jestem na maxa z tymi wozkami chyba:D
 
@lucalew widzialam tez od 0-13 kg te foteliki z wozka, oczywiscie takie lepsze ,wiec chyba nawet calkiem dlugo mozna pouzywac, a piszesz ze zaraz sie kupuje spacerowke ale przeciez 3w1 ma spacerowke no juz glupia jestem na maxa z tymi wozkami chyba:D
Pewnie chodziło o to, że kupuje się inna spacerówke niż z zestawu 3w1 bo jest dużo lżejsza i łatwiej się ją wnosi, znosi, składa :) te w zestawach 3w1 zazwyczaj mają ciężkie stelaże.
 
Ok ale ja moge zostawiac na klatce na dole wozek bo mam monitoring wiec nie przeszkadza mi ze ciężki: ) i tak mieszkam na parterze a mamy auto w kombi wiec tez z wozeniem nie ma problemu, oczywiscie nie wiem jak wyjdzie w praniu ale moze uda sie kupic taki 3w1 ktory mi jednak posluzy i za spacerowke:)
 
reklama
Do góry