reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Potwierdzam. Miałam na trzech kołach i można go było swobodnie jedną ręką prowadzić. Z tym, że bardziej wywrotny na pewno,ale ja trochę przesadzałam z zakupami i jak szłam do sklepu po przysłowiowy chleb to kończyło się na kilku siatkach z zakupami i wieszaniem na poręczy. Ale wtedy pilnowałam żeby się niec nie stało.
To chyba faktycznie musiałaś przesadzić z wieszaniem na rączce, bo ja wieszam tylko torbę z rzeczami dziecka. Zakupy staram się zmieścić w koszu, a jeśli coś już musi iść na rączkę, to wybieram przedmioty duże, ale lekkie, np. chleb. I nie mam pojęcia, czym jest wywrócony wózek :szok:

@lucalew widzialam tez od 0-13 kg te foteliki z wozka, oczywiscie takie lepsze ,wiec chyba nawet calkiem dlugo mozna pouzywac, a piszesz ze zaraz sie kupuje spacerowke ale przeciez 3w1 ma spacerowke no juz glupia jestem na maxa z tymi wozkami chyba:D
Taki fotelik 0-13 starcza często do około roczku. W każdym razie mój Kiddy wystarczył, ale jego nie kupowałam z wózkiem.
Lepsze dla noworodka są foteliki-nosidełka. Niektóre foteliki niby mają wagowo 0-18 albo i więcej, ale wymuszają pozycję półsiedzącą na takim maleństwie. Z tych 0-18 tylko naprawdę nieliczne są w porządku.
 
reklama
@motylkowelove przypomnialabys jaki kupilas fotelik? i w jakiej byl cenie, bo pisalas ze okazyjnie:) dzieki:)
Maxi cosi cabriofix [emoji4] ja kupiłam od znajomej koleżanki co miała 3 synka z wpadki i kupiła nowy a chciała się pozbyć bo więcej dzieci nie planuje kupiła większy a wiesz taka kasiata dość i 150zl dalam praktycznie nie smigany więc udało sie [emoji4]
 
On jest wyprany, gotowy do użytku, także tym lepiej. Cybex jest super, mogłam odkupić.. uwaga.. za 5 tyś. (także podziękowałam :D) ale podoba mi się na maxa :D Co do rodziców i tak zrezygnowałam z tego który podobał mi się najbardziej tj. anex cross czarny, bo wg. nich wygląda jak trumna :D
Jeśli tobie się podoba, to najważniejsze! To ty będziesz najwiecej z dzieckiem jeździć.
Ten anex cross fajny, czarnego ja tez bym nie kupiła ;) ale do trumny nie przyszło by mi porównać :D. Ja poluje na cybexa samą spacerówkę w wersji lux, bo rozkłada się na płasko i smalo zastąpi mi gondole. Fotelik z bazą kupi babcia i dziadek. A ja chce jeździć z tym fotelikiem, i potrzebuje stelaż od cybexa. Sam stelaż 2500 a używaną spacerówke ok 3000 znajdę. Na potem mam Joggera po synu.

@Mamusia96 Popieram dziewczyny. Nie pozwał się tak traktować. Porozmawiaj z nim konkretnie, czego sobie nie życzysz i ze nie będziesz takiego zachowania akceptowała. Jak mu nie pasuje to zostanie sam! Sama tez sobie dasz radę! My kobiety jesteśmy silne, w niejednej z nas masz przykład i ty tez sobie poradzisz! Nie funduj sobie i dziecku łez przez nic nie wart faceta!
Ja nie byłam przekonana do trzech kół, a jeździ się rewelacyjnie :)
@eevciaa88 potwierdzam. Ja z Joggera city mini trojkolowego tez byłam bardzo zadowolona.
Ok ale ja moge zostawiac na klatce na dole wozek bo mam monitoring wiec nie przeszkadza mi ze ciężki: ) i tak mieszkam na parterze a mamy auto w kombi wiec tez z wozeniem nie ma problemu, oczywiscie nie wiem jak wyjdzie w praniu ale moze uda sie kupic taki 3w1 ktory mi jednak posluzy i za spacerowke:)
Na pewno taki znajdziesz :)
@lucalew widzialam tez od 0-13 kg te foteliki z wozka, oczywiscie takie lepsze ,wiec chyba nawet calkiem dlugo mozna pouzywac, a piszesz ze zaraz sie kupuje spacerowke ale przeciez 3w1 ma spacerowke no juz glupia jestem na maxa z tymi wozkami chyba:D
Są tez fotelika 0-13 kg które rozkłada się do pozycji leżącej.
Z doświadczenia mogę tylko powiedzieć, ze syn jak tylko zaczynał siedzieć to nie chciał jeździć w gondoli. Może we foteliku by jeździł ale miałam taki zwykły z x-landera 3w1 bez daszku i jakoś tak nie podobało mi się to wożenie w tym nosidełku. Więc w czerwcu jak miał 4-5 miesięcy siedział już w spacerówce.
 
Ok ale ja moge zostawiac na klatce na dole wozek bo mam monitoring wiec nie przeszkadza mi ze ciężki: ) i tak mieszkam na parterze a mamy auto w kombi wiec tez z wozeniem nie ma problemu, oczywiscie nie wiem jak wyjdzie w praniu ale moze uda sie kupic taki 3w1 ktory mi jednak posluzy i za spacerowke:)
Pewnie ze znajdziesz taki 3 w 1. Mój wózek gdyby nie to jak pisałam wcześniej miał mało miejsca w opcji spacerowej żeby dostać się do koszyka to był super ale ze nie mamy auta to zakupy musiałam jakoś pakować i dowieść do domu wiec odkupilam samą spacerowke z super dostępem do kosza a przy okazji była bardzo fajna.
 
@lucalew widzialam tez od 0-13 kg te foteliki z wozka, oczywiscie takie lepsze ,wiec chyba nawet calkiem dlugo mozna pouzywac, a piszesz ze zaraz sie kupuje spacerowke ale przeciez 3w1 ma spacerowke no juz glupia jestem na maxa z tymi wozkami chyba:D
Chodziło mi o to że foteliki samochodowe dla dzieci należy wymieniać więc jak dziecko już robi się większe to trzeba zmienić fotelik samochodowy na inny dostosowany do wieku i wagi dziecka. Natomiast te foteliki w wersji do wózka tzw 3 w 1 raczej są dla maluszków na sam początek. Chodziło mi też o to że taki fotelik który można zamontować na stelaż wózka to głównie najlepiej na krótkie spacery bo dla dziecka lepsza jest gondola.
 
reklama
Chodziło mi o to że foteliki samochodowe dla dzieci należy wymieniać więc jak dziecko już robi się większe to trzeba zmienić fotelik samochodowy na inny dostosowany do wieku i wagi dziecka. Natomiast te foteliki w wersji do wózka tzw 3 w 1 raczej są dla maluszków na sam początek. Chodziło mi też o to że taki fotelik który można zamontować na stelaż wózka to głównie najlepiej na krótkie spacery bo dla dziecka lepsza jest gondola.
Moja córka ten mały miała do roku, ale Ona drobna była. One są niby do 13 kg ale dużo szybciej się zmienia bo dzieci wyrastają.. robią się ciasne ale przede wszystkim glowka wystaje
Następny to już faktycznie na kilka lat jest
 
Do góry