reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Mam koniec doslownie!
Pamietacie o moim incydencie z poprzedniego miesiaca... restrat serducha... mialam to miedzy innymi chyba od upalow.
Mowil mi ze lakrstwo bedzie sie we mnie utrzymac 5-6 tygodni i wizyte kontrolna mam na 14-15 sierpnia.
Chyba jednak mnie szybciej zobacza na Izbie. Normalnie wstalam po 18... naweet nie wiem kiedy padlam na ponad h... i nawet oddech mnie boli... lezalam z h na lezaku na ogrodzie... ale mam dramat... kuwa te upały mnie wykonczą!
Kam byl 2 tyg w domu. Od poniedzialku zaczyna nowa prace.. celebrytka wraca do Pl... i zostaje sama z psem.. a najlepsze jest to ze od poniedzialku dalej po ponad 30....
Zaczynam sie o siebie obawiac.
Kurczę, nie fajnie! A jak ciśnienie? Może powinnaś jednak z tym do lekarza pilnie się zgłosić. Jak masz jakieś kołatania to pędem na ekg. Zdrówka kochana i trzymaj się jakoś w te upały.
Ja tez cała popuchnięta od tej temperatury. Rano rąk w pieść nie mogę zgiąć, stopy to samo. Jak się nachyle i podniosę to kręci mi się w głowie. Siedzę w domu, bo nawet wywieszenie prania na dworze mnie osłabia....:(
 
reklama
Mam koniec doslownie!
Pamietacie o moim incydencie z poprzedniego miesiaca... restrat serducha... mialam to miedzy innymi chyba od upalow.
Mowil mi ze lakrstwo bedzie sie we mnie utrzymac 5-6 tygodni i wizyte kontrolna mam na 14-15 sierpnia.
Chyba jednak mnie szybciej zobacza na Izbie. Normalnie wstalam po 18... naweet nie wiem kiedy padlam na ponad h... i nawet oddech mnie boli... lezalam z h na lezaku na ogrodzie... ale mam dramat... kuwa te upały mnie wykonczą!
Kam byl 2 tyg w domu. Od poniedzialku zaczyna nowa prace.. celebrytka wraca do Pl... i zostaje sama z psem.. a najlepsze jest to ze od poniedzialku dalej po ponad 30....
Zaczynam sie o siebie obawiac.
Upal napewno też ma wplyw na twoje samopoczucie, ale myślę że lekarz powinien cie zobaczyc szybciej niż za dwa tygodnie, lepiej dmuchać na zimne
 
Moja mama mnie wykończy.. Wiem że urodziła nas 4 ale wciska mi rady które już od lat uznane są za mit. Wiem że chce dobrze ale wciska na siłę.
 
reklama
Witam w gronie niewyspanych ;/ Nie moglam zasnąć, dużą o, gorąco. O drugiej dziecię mialo sen i nie zasnal musialam posiwdziec przy nim 5 minut. I tak nie spalam wiec co za roznica. Potem spałam i co chwile sie budzilam. O 5.30 juz na pewno bez spania.

Boli mnie głowa, srednio sie czuje. Jak zwykle kiedy mam szanse sama wyjsc na zakupy;/

Ale taki mialam sen...dostalam od kogoś prezent. Amarantowe foremki z grubego silikonu od Anny Lewandowskiej. Hahah. Nie trawie babska a tu taki sen.
 
Do góry