reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
No właśnie ginekolog mi daje płatną 100%. Chodzę do dwóch lekarzy na NFZ i prywatnie i ten prywatnie mi przepisuje leki, jak zapytałam tego na NFZ czy może mi wystawić receptę na refundację to mi powiedział, że tylko na podstawie informacji, którą otrzyma od lekarza, który wdrożył leczenie a taką informację mam, że bez refundacji. I w sumie jestem w kropce bo nie wiem gdzie iść żeby taką refundację dostać bo za leki płacę kilkaset złotych miesięcznie :(
A prywatnie gin nie może dać na refundację? ja chodze prywatnie i nie ma zadnego problemu z refundacją
 
A prywatnie gin nie może dać na refundację? ja chodze prywatnie i nie ma zadnego problemu z refundacją

No właśnie ta lekarka prywatnie jest taka służbistka, ostatnio sprawdziła na stronie NFZ-u czy podlega refundacji, mówi, że mojego przypadku nie ma więc 100%. Nie wiem jak to zrobić bo zawsze daje mi receptę na miesiąc (od wizyty do wizyty) więc nawet nie wiem jak ją poprosić o takie zaświadczenie, a na kartce z przebiegu wizyty mam zawsze napisane, że heparyna 100%.
 
Gacoperek może dać na refundacje mi gin prywatnie dawal.

Totois wydaje mi sie że te zrosty w każdej ciąży miałam i schodzili, bo te stwardnienia mnie strasznie denerwuja
 
reklama
Do góry