reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Natka dotrwamy!

Gacoperek no cóż, czasem musimy pogderac, nie Ty jedna jak Cię to pocieszy
W pierwszej mi się lozysko odkleilo, a w drugiej wody odeszly. Teraz tez siesnic nie dzieje, jednak wiem ze życie lubi zaskakiwać
 
reklama
Witajcie :) odkad jest fb malo sie tu udzielam, a raczej nie udzielam...
Wczoraj mialam usg i wizyte, Majeczka rozwija sie dobrze, wazy juz 900g, aktualnie mamy 26+4 :)
Zaraz musze was nadrobic ;)

Widze, ze byl temat dzieciatek z fb, niestety ten mniejszy odszedl do aniolkow :(

A to moja corcia ;)
IMG_20180910_203054.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180910_203054.jpg
    IMG_20180910_203054.jpg
    1,5 MB · Wyświetleń: 618
Niestety takie skrajne wcześniaki rzadko udaje się uratować a nawet jak się to uda zrobić to niestety są bardzo upośledzone. Więc nie wiem co jest gorsze. W każdym razie bardzo współczuję dziewczynom takich traumatycznych przeżyć. Wczoraj moja szwagierka urodziła synka poród trwał "aż" dwie godziny.
 
Nie zawsze tak jest, ostatnie czworaczki jakie przyszly na swiat mialy od 800-1200g i wyszly do domu zdrowe :)
Ten drugi maluszek urodzony w 27tyg mial az 1400g, duzy chłopak i silny..ale wiem, ze sepsa sie zaczynala :(
 
Nie zawsze tak jest, ostatnie czworaczki jakie przyszly na swiat mialy od 800-1200g i wyszly do domu zdrowe :)
Ten drugi maluszek urodzony w 27tyg mial az 1400g, duzy chłopak i silny..ale wiem, ze sepsa sie zaczynala :(

A to coś musiało mi się pomylić bo wydawało mi się, że ważył 500g.
1400g to bardzo duże dziecko jak na ten tydzień szkoda, że się ta sepsa przyplątała. A ta dziewczyna ma już jakieś dziecko?
 
Nie pomylilo Ci sie, byly dwa maluszki...jeden 25 tydz i pol kg, zmarl w sobote...drugi ten wiekszy, stan stabilny, maja pozwolic na kangurowanie i pije juz powoli mleczko od mamy :) ja jestem w szoku, ze nasze dzieciaczki w brzuchu juz tak wygladaja...jakos nie myslalam o tym wczesniej, takze mam 27tydz. To juzbardzo taki bobasek.
FB_IMG_1536350690872.jpg
 

Załączniki

  • FB_IMG_1536350690872.jpg
    FB_IMG_1536350690872.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 1 134
Też nie miałam świadomości, że w naszych brzuszkach jest już taki duży bobasek przynajmniej na zdjęciu wygląda na dużego.
Sabi a co u was na fb słychać? wszystkie dziewiczy ok bez zmartwień o dzidziusie?
 
reklama
Do góry