reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

U dziewczyn ok, mamy wszystkie teraz gorsze momenty chyba ze spojeniem czy napinaniem brzucha, alebtak to narazie do przodu :)

To fakt, zdjecia super, ale nie chciala mala chokera buzki pokazac :) a tak fikala ;) i za kazdym razem raczka przy buzce :)

A maly faktycznie wyglada juz na takiego bobaska :) jakos mialam inne wizje naszych dzieciatek w brzuszkudomu, a to juz takie dzidziusie :)
 
reklama
Dzień dobry kochane, mam nadzieję, że wszystkie zaglądając tylko tutaj a nie na Fb macie się dobrze :)
U nas dzisiaj deszczowo, pochmurno, mnie złapał bol w biodrze, ach ta rwa <3
Jak wasze samopoczucie?
Jakieś plany na dzisiaj :)?. Pozdrawiamy z brzuszkiem gorąco :*
 
A u nas słonecznie i to az za. Ale jest przyjemny wiatr. Właśnie wrocilismy ze spaceru znad rzeki i obowiazkowo potem hustawek;)

Mam wrazenie, ze brzuch rośnie jak na drozdzach!
 
Hej ;-) może któraś z Was jest z Warszawy z Ursusa i byłaby zainteresowana ciuszkami dla dziewczynki? Mam cztery paczki. Jedna w rozmiarze 0-3, druga 3-6, trzecia 6-9 i czwarta 9-12;-)
Okazało się że spodziewam się chłopca i trzeba wymienic te ciuszki na chłopięce ;p
Jak któraś jest zainteresowana to piszcie w prywatnej wiadomosci!
 
Część dziewczyny jak tam u was maluszki ?ja wczoraj miałam wizytę i moja maleństwo dało sobie zrobić zdjęcia jak ma u buzi rączkę. Tylko anemię mam i termin miałam na 20grudnia a teraz mam na 27. Martwi mnie tylko ta anemia . A u was jak tam ?
 
Hej ;-) może któraś z Was jest z Warszawy z Ursusa i byłaby zainteresowana ciuszkami dla dziewczynki? Mam cztery paczki. Jedna w rozmiarze 0-3, druga 3-6, trzecia 6-9 i czwarta 9-12;-)
Okazało się że spodziewam się chłopca i trzeba wymienic te ciuszki na chłopięce ;p
Jak któraś jest zainteresowana to piszcie w prywatnej wiadomosci!
Aga gratuluję chłopca!
Ja się spodziewam dziewczynki, ale mam już tyle ciuszkow.... Wiedziałam że kiedyś zbankrutuje;)
 
reklama
Do góry