reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Ja czasem zaglądam ale jestem na forum zamkniętym na Fb dla dziewczyn stąd oraz ogólne dla grudniowek więc brak sił już czasem, ale staram się was czytać na bieżąco :)

Ja miałam usg w piątek, był 28+5, mały 1412g I około 35cm, ułożony główka w dół od 20tc, łożysko się unioslo więc teoretycznie mogę próbować porodu naturalnego, szyjka zadowalająca i długa ale dostałam I tak receptę na progesteron dopochwowo.

Dzisiaj jakąś rozbita jestem, z nosa na przemian cieknie i Sahara, w nocy gorączka, obudziłam się z kaszle takim że mało płuc nie wyplulam :/

A jak u was samopoczucie?
received_2305633209451840.jpeg
 

Załączniki

  • received_2305633209451840.jpeg
    received_2305633209451840.jpeg
    90,6 KB · Wyświetleń: 1 227
reklama
Cześć dziewczyny, szkoda, że jest nas tutaj tak mało bo przez to forum trochę kuleje no, ale cóż poradzić.
Idę dziś do lekarza już się nie mogę doczekać bo trochę się martwię bo wydaje mi się, że słabo i rzadko czuję dzidziusia. Mam do Was pytanie, ćwiczycie mięśnie Kegla? Ja mam wrażenie, że jak ćwiczę to mi się bardzo brzuch stawia więc na razie przestałam ćwiczyć zapytam lekarza czy tak ma być.
@Kruszka ja mam dziewczynkę w domu a teraz spodziewam się chłopca i cieszę się, że w takiej kolejności bo na pewno mój budżet domowy by tych wydatków nie dźwignął. Teraz jak idę do sklepu coś kupić to są to jakieś spodenki, body, bluzeczka mały wybór nawet nie ma co kupić natomiast oczy same się kierują na ubrania dla dziewczynek bardzo duży wybór, ślicznych ubranek. Myślę, że gdybym miała odwrotną kolejność to bym teraz wykupiła cały sklep.
@Julianna_Szcz jak Ty już masz wszystko przygotowane dla dzidziusia :) ja nadal mam opór żeby zacząć coś przygotować więc poza ubrankami (które kupiłam) łóżeczkiem i wózkiem (które mam po starszym dziecku) w ogóle nic nie mam. Ostatnio były pieluchy na promocji wzięłam do ręki popatrzyłam i odłożyłam bo jeszcze za wcześnie.

Dziewczyny a jak wasza waga?
 
Cześć dziewczyny, szkoda, że jest nas tutaj tak mało bo przez to forum trochę kuleje no, ale cóż poradzić.
Idę dziś do lekarza już się nie mogę doczekać bo trochę się martwię bo wydaje mi się, że słabo i rzadko czuję dzidziusia. Mam do Was pytanie, ćwiczycie mięśnie Kegla? Ja mam wrażenie, że jak ćwiczę to mi się bardzo brzuch stawia więc na razie przestałam ćwiczyć zapytam lekarza czy tak ma być.
@Kruszka ja mam dziewczynkę w domu a teraz spodziewam się chłopca i cieszę się, że w takiej kolejności bo na pewno mój budżet domowy by tych wydatków nie dźwignął. Teraz jak idę do sklepu coś kupić to są to jakieś spodenki, body, bluzeczka mały wybór nawet nie ma co kupić natomiast oczy same się kierują na ubrania dla dziewczynek bardzo duży wybór, ślicznych ubranek. Myślę, że gdybym miała odwrotną kolejność to bym teraz wykupiła cały sklep.
@Julianna_Szcz jak Ty już masz wszystko przygotowane dla dzidziusia :) ja nadal mam opór żeby zacząć coś przygotować więc poza ubrankami (które kupiłam) łóżeczkiem i wózkiem (które mam po starszym dziecku) w ogóle nic nie mam. Ostatnio były pieluchy na promocji wzięłam do ręki popatrzyłam i odłożyłam bo jeszcze za wcześnie.

Dziewczyny a jak wasza waga?
To tylko salon, tu będę z dzidziusiem w ciągu dnia, w sypialni na piętrze powoli tworzy się też kącik do spania na noc :)

U mnie waga 67kg obecnie, czyli +17kg na plus :D
received_1957420060946389.jpeg
 

Załączniki

  • received_1957420060946389.jpeg
    received_1957420060946389.jpeg
    66 KB · Wyświetleń: 1 204
Hej ja również czasami podczytuje forum. Ja mam usg 26 września zobaczymy jaka malutka duża. Teraz strasznie się przeziębiłam leczę się inhalacjami trochę lepiej jest. Ja też nie mam niczego nawet łóżeczka ale od października biorę się ostro. Pomalowaliśmy tylko pokój małej. Ubrania mam po starszej córce i bratanicach ale jeszcze nie prałam.
 
Część dziewczyny jak tam u was maluszki ?ja wczoraj miałam wizytę i moja maleństwo dało sobie zrobić zdjęcia jak ma u buzi rączkę. Tylko anemię mam i termin miałam na 20grudnia a teraz mam na 27. Martwi mnie tylko ta anemia . A u was jak tam ?

Hej :) a dlaczego sie przejmujesz anemia? jakie masz wyniki? anemia w ciazy jest dosc po popularna, ja w kazdej ciazy bralam zelazo teraz tez biore mimo ze wyniki nie takie zle, nie masz sie co martwic :)
 
Cześć dziewczyny, szkoda, że jest nas tutaj tak mało bo przez to forum trochę kuleje no, ale cóż poradzić.
Idę dziś do lekarza już się nie mogę doczekać bo trochę się martwię bo wydaje mi się, że słabo i rzadko czuję dzidziusia. Mam do Was pytanie, ćwiczycie mięśnie Kegla? Ja mam wrażenie, że jak ćwiczę to mi się bardzo brzuch stawia więc na razie przestałam ćwiczyć zapytam lekarza czy tak ma być.
@Kruszka ja mam dziewczynkę w domu a teraz spodziewam się chłopca i cieszę się, że w takiej kolejności bo na pewno mój budżet domowy by tych wydatków nie dźwignął. Teraz jak idę do sklepu coś kupić to są to jakieś spodenki, body, bluzeczka mały wybór nawet nie ma co kupić natomiast oczy same się kierują na ubrania dla dziewczynek bardzo duży wybór, ślicznych ubranek. Myślę, że gdybym miała odwrotną kolejność to bym teraz wykupiła cały sklep.
@Julianna_Szcz jak Ty już masz wszystko przygotowane dla dzidziusia :) ja nadal mam opór żeby zacząć coś przygotować więc poza ubrankami (które kupiłam) łóżeczkiem i wózkiem (które mam po starszym dziecku) w ogóle nic nie mam. Ostatnio były pieluchy na promocji wzięłam do ręki popatrzyłam i odłożyłam bo jeszcze za wcześnie.

Dziewczyny a jak wasza waga?

Moze jeszcze dolacza jakies nowe mamy? Jesli ktos podczytuje to ujawniac sie ! :D ja nic nie cwicze :) nawet nic mi sie w tej ciazy nie chce, a tu pasowaloby sie brac za wszystko poki pogoda jeszcze w miare.
Co do zakupow to mi nawet kilka ubranek jeszcze brakuje, wanienki, kombinezonow, czapki zimowej, dla siebie mam tylko koszule po porodach z corkami, wiec jeszcze dosc duzo brakuje a czasu coraz mniej :)
 
Ujawniam się ! :)
To moja pierwsza ciąża, termin mamy na 09.12 a malutka kopie już tak mocno że zasnąć w nocy trudno :D Wyspana i tak chodzę,bo dużo przesypiam w dzień... niestety szyjka macicy jest nieco skrócona i zalecano mi leżenie :(
 
Wczoraj miałam wizytę i lekarz mi powiedział żebym nie ćwiczyła jeszcze Kegla.
Dzidziuś waży już 930g cieszę, że jest taki w sam raz bo jakby był za duży to bym się martwiła, że coś z moją cukrzycą jest nie tak. Obawiałam się, że mało czuję dzidzie, ale mi przyłożyła głowicę usg do brzucha i zostawiła i mały cały czas się ruszał tylko ja tego nie czuję bo nie wykonywał gwałtownych ruchów (podobno tylko takie czuję) wyszłam z gabinetu spokojniejsza.
 
Ujawniam się ! :)
To moja pierwsza ciąża, termin mamy na 09.12 a malutka kopie już tak mocno że zasnąć w nocy trudno :D Wyspana i tak chodzę,bo dużo przesypiam w dzień... niestety szyjka macicy jest nieco skrócona i zalecano mi leżenie :(

Witam nową mamusię. Ja bardzo słabo śpię na plecach nie mogę bo mi brzuch uciska na przeponę, na prawym boku podobno nie można a lewy już mnie bardzo boli.
 
reklama
Ujawniam się ! :)
To moja pierwsza ciąża, termin mamy na 09.12 a malutka kopie już tak mocno że zasnąć w nocy trudno :D Wyspana i tak chodzę,bo dużo przesypiam w dzień... niestety szyjka macicy jest nieco skrócona i zalecano mi leżenie :(

Witamy :) u mnie maly tez daje czadu :) corka raz trzymala reke na brzuchu jak kopnal to nie wiedziala co sie dzieje :) oj mi bardzo ciezko spac w nocy, co chwilke sie budze, ciagle glodna jestem :D Macie juz wybrane imie dla malej?
 
Do góry