reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Czemu masz taka pewność ?

Bo w dwoch poprzednich ciazach mialam dodatni a to podobno nie znika :)
Mialam wczoraj usg i jestem happy, maly obrocony glowka, wazy 2 kg, drugi stopien lozyska, przeplywy dobre :) takze w razie gdyby sie porod zaczal to jestesmy oboje gotowi :D noo nie do konca bo pokoj w trakcie przygotowan hehe
 
reklama
Ja próbuje doprowadzić różne kąty w domu do porządku ale jestem bez sił. Odprowaszilam.corke do szkoły i musiałam poleżeć bo nie mam sily ruszyc ręka A zasapalam się jak po maratonie. Wkurza mnie taki stan nie lubię nie mieć siły na zwykle czynnosci
 
Cześć dziewczyny, @gebka0 czyli miałaś skończony 35 tydzień ciąży jak robiłaś gbs?Ja miałam iść wczoraj go robić, ale doszłam do wniosku, że poczekam jeszcze tydzień.
Ja nie mam w ogóle sił nawet jak się zabiorę za sprzątanie to zaraz rezygnuję bo mnie strasznie boli kręgosłup. Włożę parę naczyń do zmywarki i już muszę usiąść. Wczoraj poszłam na spacer i musiałam wrócić do domu zmienić buty bo miałam tak spuchnięte stopy, że się w butach nie chciały zmieścić. W pierwszej ciąży nie miałam takich dolegliwości. Zrzucam to wszystko na wiek w końcu jestem 4 lata starsza ;) Dziś idę do diabetologa aż się boję bo ostatnio strasznie mi cukry skaczą i mam na granicy normy i boję się czy mi nie da insuliny dziennej :( a jutro ginekolog i zobaczę jak dzidzia urosła :)
 
Ja próbuje doprowadzić różne kąty w domu do porządku ale jestem bez sił. Odprowaszilam.corke do szkoły i musiałam poleżeć bo nie mam sily ruszyc ręka A zasapalam się jak po maratonie. Wkurza mnie taki stan nie lubię nie mieć siły na zwykle czynnosci

Rozumiem to bo ja tez tak mialam ostatnio, kazda czynnosc to dla mnie wyczyn, u mnie obie corki chore :/ ale my z mezem juz wiemy ze musimy wszystko ogarnac i przygotowac :) trzecia ciaza dzis 35 tydzien i chyba juz w tej chwili moze sie wszystko wydarzyc.
 
Cześć dziewczyny, @gebka0 czyli miałaś skończony 35 tydzień ciąży jak robiłaś gbs?Ja miałam iść wczoraj go robić, ale doszłam do wniosku, że poczekam jeszcze tydzień.
Ja nie mam w ogóle sił nawet jak się zabiorę za sprzątanie to zaraz rezygnuję bo mnie strasznie boli kręgosłup. Włożę parę naczyń do zmywarki i już muszę usiąść. Wczoraj poszłam na spacer i musiałam wrócić do domu zmienić buty bo miałam tak spuchnięte stopy, że się w butach nie chciały zmieścić. W pierwszej ciąży nie miałam takich dolegliwości. Zrzucam to wszystko na wiek w końcu jestem 4 lata starsza ;) Dziś idę do diabetologa aż się boję bo ostatnio strasznie mi cukry skaczą i mam na granicy normy i boję się czy mi nie da insuliny dziennej :( a jutro ginekolog i zobaczę jak dzidzia urosła :)

Raczej to od wieku nie zalezy ;) ja bedac w pierwszej ciazy mialam 19 lat i tez puchlam okropnie :) w drugiej tez mi sie zdarzylo a w tej cos tam okolo 20 tyg a teraz zupelnie nic :)
 
U mnie podobnie, ze duzo do zrobienia / poukladac ciuszki mlodszego bo sa ulozone bez sensu i starszego bo sa nie poukladane/

Wczoraj zaczelam 33 tydzien. Poprzednio GBS nie mialam.

Czuje sie jakby lepiej. Czyli wszystkie bole od zmeczenia. Troche odpoczelam przez ostatnie dni. Dzis nie wychodze z synem bo obudzil sie z lekka temperatura i katarem. Moj katar dalej trwa. No coz. Taki sezon.
 
@Anet23 a przy dodatnim gbs rodziłaś naturalnie? dostawałaś jakieś antybiotyki?

Tak rodzilam naturalnie, przy pierwszym porodzie dostalam, przy drugim tez ale troche za pozno i raczej nie zdazyl zadzialac :) mimo wszystko pierwsza corka i tak miala podwzyszone crp i bylysmy dzien dluzej w szpitalu a mlodszej nic nie bylo :)

U mnie podobnie, ze duzo do zrobienia / poukladac ciuszki mlodszego bo sa ulozone bez sensu i starszego bo sa nie poukladane/

Wczoraj zaczelam 33 tydzien. Poprzednio GBS nie mialam.

Czuje sie jakby lepiej. Czyli wszystkie bole od zmeczenia. Troche odpoczelam przez ostatnie dni. Dzis nie wychodze z synem bo obudzil sie z lekka temperatura i katarem. Moj katar dalej trwa. No coz. Taki sezon.

Ja sie z katarem mecze juz chyba z 3 tygodnie :/ tylko ze ja mam zawalone zatoki i np jak spie to mi splywa do gardla i lapie zapalenie gardla przy okazji, po tej ciazy juz koniecznie musze isc do laryngologa cos z tym zrobic.
 
Tak rodzilam naturalnie, przy pierwszym porodzie dostalam, przy drugim tez ale troche za pozno i raczej nie zdazyl zadzialac :) mimo wszystko pierwsza corka i tak miala podwzyszone crp i bylysmy dzien dluzej w szpitalu a mlodszej nic nie bylo :)



Ja sie z katarem mecze juz chyba z 3 tygodnie :/ tylko ze ja mam zawalone zatoki i np jak spie to mi splywa do gardla i lapie zapalenie gardla przy okazji, po tej ciazy juz koniecznie musze isc do laryngologa cos z tym zrobic.

Wlasnie ja tez czuje ze to z zatok. Pol dnia bywa ok a pol zawalone az mi przytyka uszy.

Bylam sama w biedrze. Fajna pogoda. Dziecie zostalo z babcia. Szkkda ze dzis nie wyjdzie. Temperatura w nirmie ale wole go dzis poobserwowac.
 
reklama
Ja w poprzedniej ciąży też trochę puchłam ale w sumie prawie 2 ostatnie miesiące byłam w szpitalu więc oznak zmęczenia i zadyszki nie miałam tu na szczęście do końca mogę być w miarę sprawna. Całe szczęście bo inaczej kiepsko by było ze starsza córka.
Tak miałam skończony 35 tydz podczas tego wymazu.
 
Do góry