reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

No to tym bardziej jak jesteś sama - masz dużo czasu na rozmyślanie. Mój mąż wraca wieczorami i to już jest ciężkie, bo wolę jak jest przy mnie. Jakoś tak we dwoje zawsze raźniej.
 
reklama
Cześć Dziewczyny:) pisałam już tutaj jakiś czas temu ale większość z Was może mnie nie pamiętać/nie znać więc jeszcze raz napiszę krótko o sobie. Mam 30 lat i to moja pierwsza ciąża. Spodziewamy się córeczki a dzień porodu z OM przypada na 24 grudnia:). Od kilku dni nie pracuję więc będę mieć więcej czasu żeby do Was zaglądać. Jesteście już przygotowane na przyjście Maluszków? Wszystkie zakupy poczynione?
 
Wiesz co tak sobie mysle i ja takie kolatania miałam w pierwszej ciazy... Nie wiem czy mam jakiś problem z sercem bo nigdy nie robiłam USG ale w późniejszej i tej nie mam.
A co do popuszczania, zapewne wina slabych miesni. Mi się zdazyz ale bardzo rzadko, za to po ciazy z moim drugim synkiem był dramat, tak się załatwiłam pasem poporodowym że ledwo się z tego wygrzebalam. Na szczęscie wszystko wróciło do normy. U Ciebie tez wróci, pocwiczymy je z naszymi polowkami po ciazy ;))

Czy macie umowione terminy cc ? Oczywiście te które maja miec cc

Ja termin cc mam umówiony od około 2 tygodni. Niestety szpital w którym mam zamiar rodzić jest od nas oddalony o 80 km. Jeśli coś zacznie się dziać wcześniej możliwe, że będziemy zmuszeni udać się do najbliższego szpitala i liczyć, że obędzie się bez komplikacji.
 
He
Wiesz co tak sobie mysle i ja takie kolatania miałam w pierwszej ciazy... Nie wiem czy mam jakiś problem z sercem bo nigdy nie robiłam USG ale w późniejszej i tej nie mam.
A co do popuszczania, zapewne wina slabych miesni. Mi się zdazyz ale bardzo rzadko, za to po ciazy z moim drugim synkiem był dramat, tak się załatwiłam pasem poporodowym że ledwo się z tego wygrzebalam. Na szczęscie wszystko wróciło do normy. U Ciebie tez wróci, pocwiczymy je z naszymi polowkami po ciazy ;))

Czy macie umowione terminy cc ? Oczywiście te które maja miec cc
Hej, ja mam, 19 lub 20. Co do kolatan, ostatnio wam pisałam że mam bardzo często, mega mocne, kilka zasłabniecie przy tym, w pierwszej ciazy tak nie miałam. Też mnie to streduje
 
Cześć dziewczyny, pamiętacie jak Wam pisałam, że kupiłam w Smyku trzypak pajacyków i po pierwszym praniu zeszły całe aplikacje? Reklamowałam to i mi odrzucili reklamację napisali, że wyprałam w za wysokiej temperaturze niezgodnie z zaleceniami na metce co oczywiście nie jest prawdą bo prałam w 40 stopniach. Jakoś nie wierzę, że jak się odwołam to zmienią decyzję a najgorsze jest to, że mam jeszcze jeden taki trzypak w większym rozmiarze.
 
dziewczyny a jak z uplawami u Was?

Widze ze u was wszystkich podobnie a u mnie na odwrot susza i nawet wspolzycie bez zelu jest nie mozliwe bo pozniej caly dol mnie boli.

Ja jakoś nie mam większych upławów u mnie dokucza raczej od dłuższego czasu lekkie nietrzymanie moczu :(
Wczoraj dokuczało mi niskie ciśnienie nie miałam siły chodzić na dodatek te kołatania chyba przez to więcej myślę i się denerwuje to wzmaga ta moja arytmie ehh mam strasznego pietra :( Kiedyś po śmierci babci leczyłam się na depresję lękową i boję się ze ona teraz pod koniec się odzywa i pogłębia mój strach

Ja tak mam z moczem np jak kicham, kaszle itp i wkurza mnie juz to bo nigdy tak nie mialam, mam nadzieje ze to minie.
 
Cześć Dziewczyny:) pisałam już tutaj jakiś czas temu ale większość z Was może mnie nie pamiętać/nie znać więc jeszcze raz napiszę krótko o sobie. Mam 30 lat i to moja pierwsza ciąża. Spodziewamy się córeczki a dzień porodu z OM przypada na 24 grudnia:). Od kilku dni nie pracuję więc będę mieć więcej czasu żeby do Was zaglądać. Jesteście już przygotowane na przyjście Maluszków? Wszystkie zakupy poczynione?

Nie pamietam ale witam ponownie ;) wlasnie przed chwila kurier przyniosl mi przewijak z wanienka :D zostalo mi jeszcze kupic posciel, przescieradlo, staniki do karmienia i jeszcze jedna paczke pampersow :) tak to chyba juz mam wszystko :)
 
@gacoperek nie odpuszczaj tematu jeśli masz możliwość to udaj się do miejskiego rzecznika konsumenta. Weź swoją reklamację I ich odpowiedź, oni Ci pomoga za darmo. Wystosują takie pismo że powinni Ci wymienić na nowe albo hajs zwrócić nie raz korzystałam I mi pomogli.
 
@MatiMar Dziękuję za wiadomość. Zadzwoniłam do Smyka powiedzieli mi, że mogę się odwołać od decyzji więc się odwołam a jak mi ją odrzucą to pójdę do rzecznika. Zastanawiam się czy jakbym chciała wymianę towaru to może by mi nowy przysłali a ja napisałam, że chcę zwrot pieniędzy. A jak pójdę do rzecznika praw konsumenta to mogę się ubiegać o zwrot pieniędzy czy tylko wymianę?[/QUOTE]
 
reklama
Do góry