reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Hej dziewczynki :) troche Was czasem podczytuje. Widze duzo nowych mam :)
Ja juz modle sie o koniec, od dzis 37 tydz i marze o porodzie :D
U nas juz cztery dziewczynki na swiecie i jeden chlopak z babyboom :) takze powoli sie sypiemy....
Pozdrawiam :)

A kto już urodził? Wszystkie dzieci zdrowie? Ciekawe, że dziewczynki się tak śpieszą
 
reklama
Nam kazała pediatra

Mnie dzisiaj tak mała atakuje zebra i boki że już nie mam sily i tam na dole jakieś dziwne uczucie jak by mi igły wbijali.

Ja w sumie mam celibat od końca wakacji nie raz mam już sny masakra.

A co macie w planach na gwiazdkę dla.swoich maluszków myslalyscie już o tym. Ja na razie kupiłam dla starszej córki bo wiadomo maleństwo nie bedz9e się domagać hihi
 
Dziewczyny ja od początku ciąży mam całkowity zakaz seksiku. .. I co zrobić, biedny mąż i biedna ja :) jak trzeba to trzeba.. O snach nie będę opowiadać, sama myślę, że już mi zdrowo na dekiel bije :)
@gacoperek też stosowałam ta maść u córki,ale sprawdź pierwsze mocz. Dziewczynki jak się źle podcieraja to może być stan zapalny. Obczaj, czy jej po masci będzie schodzić, jak nie to do lekarza.
 
Nam kazała pediatra

Mnie dzisiaj tak mała atakuje zebra i boki że już nie mam sily i tam na dole jakieś dziwne uczucie jak by mi igły wbijali.

Ja w sumie mam celibat od końca wakacji nie raz mam już sny masakra.

A co macie w planach na gwiazdkę dla.swoich maluszków myslalyscie już o tym. Ja na razie kupiłam dla starszej córki bo wiadomo maleństwo nie bedz9e się domagać hihi
Ja jestem z siebie dumna-dużo prezentów już zakupionych, nawet papier do zapakowania.nigdy nie byłam tak ogarnięta:) dla córci mam lego, przytulanke i parę pierdołek unicorn. A syneczek mimo że będzie najprawdopodobniej 4 dniowy - to też już na przygotowany prezent - białego króliczka przytulanke. Chrześniakom już pokupowalam, jeszcze tylko starsze towarzystwo i z głowy . Już się doczekać świat nie mogę.
 
Cześć dziewczyny, pamiętacie jak Wam pisałam, że kupiłam w Smyku trzypak pajacyków i po pierwszym praniu zeszły całe aplikacje? Reklamowałam to i mi odrzucili reklamację napisali, że wyprałam w za wysokiej temperaturze niezgodnie z zaleceniami na metce co oczywiście nie jest prawdą bo prałam w 40 stopniach. Jakoś nie wierzę, że jak się odwołam to zmienią decyzję a najgorsze jest to, że mam jeszcze jeden taki trzypak w większym rozmiarze.
Gacoperek, najpewniej i tak odrzuca Twoje odwołanie. Ja id razu skuerowalabym kroki do rzecznika praw konsumentów. Na pewno macie jakiegoś miejskiego. Można np napisać maila do smyka DW Rzecznika i zapytać na jakiej podstawie stwierdzili, że wypralas ubranka niezgodnie z zapisami na metce. Warto najpierw zadzwonić do Rzecznika i zapytać co doradza.
Nie daj się
 
Gacoperek tez bym nie odpuściła !

Anet seksisz się ?? Boszeeee mnie już nosi...

No pewnie ze tak :) zakazu nie mam wiec trzeba korzystac :D a nawet jest lepiej niz po za ciaza, choc jak tam sie przygladam swojemu dolowi to wszystko takie napuchniete masakra.

Mi maluch tak naciska na pecherz ze co chwilke jestem w wc no i wogole glowke wpycha w dol a nogami po zebrach kopie, plecy mnie tak okropnie bola ze juz nie wiem jak mam spac, jeszcze miesiac eh.
 
Anet w sumie zakazu tez nie mam i szalelismy, potem uroilam sobie ze szyjka mi się skróci i zrobiłam sie gruba, ot taka ja madra. O uplawach w czasie seksu nie wspomnę mega wodniste.
 
Jejku już maluszek gratulacje :) Faktycznie duży chłopak Szybkiego powrotu do domku :)

Ja tez jestem bez sił noce kiepskie w dzień nie mam siły ruszyć reką
Jest taki piękny że aż pochwalić się muszę. Synek zdrowy jak dobrze pojdzie po 2 tyg go wypisza ja wychodzę jutro i jak narazie będę musiała odwiedzac przywozic mleczko.
received_702718270104910.jpeg
 

Załączniki

  • received_702718270104910.jpeg
    received_702718270104910.jpeg
    50,9 KB · Wyświetleń: 553
reklama
Do góry