reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Jest taki piękny że aż pochwalić się muszę. Synek zdrowy jak dobrze pojdzie po 2 tyg go wypisza ja wychodzę jutro i jak narazie będę musiała odwiedzac przywozic mleczko. Zobacz załącznik 917486

Jest piękny!! Gratuluję raz jeszcze ;))

A ja dzis po nocy wstałam i znowu woda, cholera, nie wiem czy to te upławy czy wody mi się sacza ale teraz nie czuje. Mąż pojechał po papierki lakmusowe i zobaczymy co z tego wyjdzie. Kurde jeszcze dwa tyg i bym miała spokój wkurze się jak sie coś pokrecilo.
 
Dziewczyny czy wam już się obniżyły brzuchy? Strasznie niziutko mam, w ogóle małego czuje strasznie nisko. Jakoś dziwnie dzisiaj...
 
reklama
Do góry