reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Mam pytanko czy są tu mamy które karmią lub karmily podczas ciąży? Utrzymywalyscie KP cała ciążę czy przerywalyscie w którymś momencie?
 
Witam Wszystkie Panie! Te co były tu 2 dni temu i te nowsze! :)
Zmatrychwstałam. Przepraszam nie bylo mnie tu 2 dni. Tyle sie działo..
Bylam u dermatologa, zwolniono mnie z pracy... odkrylam ze jutro mam juz 8 tydzien, zostalam kura domowa.. moje AZS zanika.. a na dworze ponad 20 a dopiero 9!!
Zycze wszystkim dzisiaj powodzenia i przesylam buziaki ze slonecznej NL.
 
Witam się porannie :)
Hej dziewczyny udało mi się zarejestrować ma 24.04 na 15:15 :) cieszę się ogromnie :) będzie to 6t2d
Super!
Dziewczyny strasznie rozbolało mnie gardło. :( Masakra, nie pamietam kiedy mnie tak gardło bolało :(. Jakieś rady oprócz wody utlenionej i ze solą? Tamtum verde mogę? Gdzieś wyczytałam ze tak, a na ulotce zakaz.
Widziałam ostatnio reklamę rzeczy dla kobiet w ciąży. Jakaś linię ostatnio wypuszczono na rynek.
Dziewczyny, właśnie poszłam siusiu i zauważyłam lekkie, brązowe upławy. Nie było ich dużo. Dzisiaj jest 5t4d.
To nie musi oznaczać, że coś się dzieje złego. Obserwuj się [emoji6]
To moją pierwszą ciążą i nie wiem co może się zdąży a co nie. Dzisiaj w pracy było trochę wysiłku (pracą fizyczna) i stres bo regionalna była na wizycie.
Kiedy powiesz w pracy, że jesteś w ciąży?
Czyli jutro:
@natka100 - o 14:40,
@EklerkaDaria - o 12:00
@Izabela88 - 15:40.
@patuśka - ip
@motylkowelove - ok. 18:00
Ktos jeszcze?
Ja będę się dzisiaj pytała czy mam przyjść dzisiaj czy we wtorek. Miałam przyjść po trzech tygodniach.. Niby trzy pełne tygodnie mijają we wtorek... No ale może już dzisiaj będzie chciał mnie zobaczyć :)
Dobranoc dziewczyny! Jutro moja chwila prawdy
Trzymam kciuki!
I ja się z wami muszę pożegnać :( dziś zaczęłam krwawić mocno . Raczej już nic z tego :( Życzę Wam dużo zdrówka i cudownych bobasków w grudniu :)
Bardzo mi przykro.. [emoji20]
 
@Mélodie jak tylko dowiedziałam się że jestem w ciąży już powiedziałam w pracy. Już dwa tygodnie wiedzą. Tylko pewnie przez wczorajszy stres i wizytacje zapomnieli trochę o mnie :( w tym miesiącu zostały mi jeszcze 4 dni po 12h do pracy... I szczerze mówić, poza staniem za kasą nie zrobię już nic na sklepie.
 
Witam Wszystkie Panie! Te co były tu 2 dni temu i te nowsze! :)
Zmatrychwstałam. Przepraszam nie bylo mnie tu 2 dni. Tyle sie działo..
Bylam u dermatologa, zwolniono mnie z pracy... odkrylam ze jutro mam juz 8 tydzien, zostalam kura domowa.. moje AZS zanika.. a na dworze ponad 20 a dopiero 9!!
Zycze wszystkim dzisiaj powodzenia i przesylam buziaki ze slonecznej NL.
[emoji33] [emoji33] [emoji33]
Jak to zwolniono Cię z pracy?
Nie chroni Was tam jakieś prawo? Mam na myśli ciężarne..
Czy dostałaś chociaż merytoryczny, poważny powód?

Jeżeli nie chcesz o tym gadać to zwyczajnie napisz ,, nie chce o tym gadać".
 
reklama
Do góry