reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
[emoji33] [emoji33] [emoji33]
Jak to zwolniono Cię z pracy?
Nie chroni Was tam jakieś prawo? Mam na myśli ciężarne..
Czy dostałaś chociaż merytoryczny, poważny powód?

Jeżeli nie chcesz o tym gadać to zwyczajnie napisz ,, nie chce o tym gadać".

Powodem jest ciąza.
Jestem osoba nie produktywną. Mało tego szczesliwa nowine przekazał mi moj facet. Ktory jest kierownikiem. I zostal postawiony w dwuznacznej sytuacji. Szefostwo wiedzialo o moim stanie poniewaz od poczatku miałam plamienie, pozniej przeziebienie, a na koncu dostalam AZS. Obiecanki cacanki.. pieprzenie bo nie napisze gorzej. Ide na chorobowe. Cała ciaze zostaje w domu i tak bedzie dla nas najbezpieczniej. Ja pracowałam na sortowni odziezy uzywanej. Norma 1 sortu sa 2 tony dziennie. W gratisie bank bakterii, kurzu itd..
Ja sie nie przejmuje. A wrecz zaczynam sie cieszyc swoim szczesciem.

W Holandii kobieta w wiekszosci przypadkow jest chroniona od 3 miesiaca. Wczesniej nie ratuja ciązy. Odbywa sie selekcja naturalna. Chyba ze tak jak Ja.. mialas wczesniej problemy ze zdrowiem i trafiasz pod opieke ginekologa. (Jezeli nie cala ciaze opiekuje sie toba polozna)
 
Dziekuje :) zarodek ma 5,07 mm :)
No to jestem teraz ciekawa czy mi źle policzyli czy co.... Bo na usg wyszło u mnie 6t4d I 7.7mm fasolki [emoji23] mąż stwierdził że będzie kawał dziewczyny z niej ( tak, bardzo chce córkę ten mój małżonek :))

Wszystkie nowe brzuszki witam i życzę spokojnych 9 miesięcy :) a mamusie przed i po wizytach s is kam mocno i trzymam kciuki :*
 
reklama
Do góry