reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Ale chcialabym juz byc po wizycie, slyszec serduszko i wiedziec ze wszystko jest dobrze.
A czy was boli brzuch ale tak wysoko nad pepkiem?
 
Cześć Dziewczyny serdecznie gratuluję wszystkich serduszek, dobrych wyników, wysokich bet i pozytywnych testów ciazowych :)

Jak wiecie moja wczorajsza wizyta byla udana- widziałam serduszko :) któraś z Was pytała który tc, a więc mówię że z om 6t3d A z usg równy 6 tydzień:)
Sorrki że dopiero dzisiaj odpisuje, ale miałam wczoraj i dzisiaj mega szczęśliwie zwariowany dzień. Oprócz udanej wizyty dostaliśmy pozytywną decyzję kredytową i w końcu będziemy mieli coś swojego. Dzisiaj latałam i dostarczałam ostatnie papiery. :-D Ale to było bardzo przyjemne latanie po urzędach :-) :):tak:
Mam nadzieję, ze będę musiała szykować pokoik dla drugiego dzieciątka:)
A Wam jak minął dzisiaj dzień? :)
 
Az mi wstyd, ze tak panikuje. No ale to sie chyba juz nke zmieni u mnie az do porodu
emoji14.png
11 maja :)
Ja też 11 maja :p
Ale chcialabym juz byc po wizycie, slyszec serduszko i wiedziec ze wszystko jest dobrze.
A czy was boli brzuch ale tak wysoko nad pepkiem?
Mnie dzisiaj w nocy żołądek bolał chyba przez tabletki bo zjadłam bez jedzenia. Przez to gardło nic mi nie mogło przejść. I pewnie z nerwów.
Mam za to bóle w krzyżu, chyba źle spałam. W ogóle mało dzisiaj spalam...O 3 w nocy miętę piłam...:(
 
Ja też 11 maja :p

Mnie dzisiaj w nocy żołądek bolał chyba przez tabletki bo zjadłam bez jedzenia. Przez to gardło nic mi nie mogło przejść. I pewnie z nerwów.
Mam za to bóle w krzyżu, chyba źle spałam. W ogóle mało dzisiaj spalam...O 3 w nocy miętę piłam...:(


Mnie w krzyzu caly czas boli ale przez tylozgiecie macica musi sie wyprostowac.
Znalazlam cos takiego i nie wiedzialam ze to moze byc az tak grozne.
Link do: Tyłozgięcie macicy a ciąża / Porady matek Canpolu / Strona główna - Canpol babies
 
Tak czytam wasze wpisy i wam zazdroszczę tych wizyt ja niestety muszę czekać nie wiadomo jak długo. 2 maja mam wizytę u lekarza ale niestety rodzinnego potem zobaczymy co dalej. Tak bardzo chciałabym zobaczyć serduszko na usg.
 
reklama
Do góry