reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Czesc dziewczyny! Co u was slychac? Ile piszecie. Szok! Duzo nas pewnie przybylo. Nie wiem czy mnie pamietacie. Bylam i zniknelam za tydzien. To ja zalezylam grupe. Mialam miec lyzeczkowanie w poniedzialek bo bylo podejrzenie pustego jaka a tu dzis serducho! Jestem taka sczesliwa
Gratulacje! U mnie bylo podobne podejrzenie i dzidzius pojawil sie po dwoch dniach.

Bardzo szybko chcieli Cie lyzeczkowac! Przekopalam wszystkie fora od srody na temat pustego jaja i czesto sie czeka na poronienie samoistne, a lyzeczkuje dopiero po 8-9 tygodniu jak juz nie ma nadziei.
 
Czesc wszystkim
Wspaniale wczoraj wieczorem było Was poczytać, tyle dobrych wieści i fotki :tak:

Jak u was z wagą? Ja dziś z przerażeniem stwierdziłam że mam już 2kg na plusie :szok:. Ogólnie ważę na starcie dużo więcej niż poprzednio bo np w 2013 zaczynałam tak z 52kg a teraz już mam 58 a to dopiero 8tc. Muszę się bardzo pilnować z jedzeniem i więcej pic bo woda się odklada.
 
Dziewczyny bylam wczoraj tak szczrsliwa, ze zapomniałam dać zdjecia. Widzicie ten drugi płaski pecherzyk u gory? To najprawdopodobniej drugi pecherzyk ciazowy :) ale pusty. P. Doktor powiedzial, ze gdyby mialabyc ciaza blizniacza to na tym etapie raczej byloby juz cos widac, no ale z drugiej strony stwierdzil, ze nie takie cuda juz widzial i wszystko wyjasni sie na kolejnej wizycie :)
11503929_IMG_20180421_093721.jpg
 

Załączniki

  • 11503929_IMG_20180421_093721.jpg
    11503929_IMG_20180421_093721.jpg
    86,1 KB · Wyświetleń: 368
Czesc wszystkim
Wspaniale wczoraj wieczorem było Was poczytać, tyle dobrych wieści i fotki :tak:

Jak u was z wagą? Ja dziś z przerażeniem stwierdziłam że mam już 2kg na plusie :szok:. Ogólnie ważę na starcie dużo więcej niż poprzednio bo np w 2013 zaczynałam tak z 52kg a teraz już mam 58 a to dopiero 8tc. Muszę się bardzo pilnować z jedzeniem i więcej pic bo woda się odklada.


U mnie waga bez zmian :) przy kazdej ciazy chudlam na poczatku :) ale np. zauwazylam ze nie dam rady wciagnac brzucha calkiem choc nie wiem czy to os ciazy bo przeciez macica sie jakos znacznie nie powiekszyla :)
 
Dziewczyny po cc boli was rana szczypie ciągnie albo coś podobnego. U mnie waga stoi w miejscu A na początku nawet spadła o 1.5 kilo, ale brzuch mi już odstawać zaczyna i chyba nie utrzymam ciąży w tajemnicy tak jak chciałam. W poprzedniej ciąży już w 5 miesiącu wygladałam jak do porodu.
 
U mnie waga bez zmian :) przy kazdej ciazy chudlam na poczatku :) ale np. zauwazylam ze nie dam rady wciagnac brzucha calkiem choc nie wiem czy to os ciazy bo przeciez macica sie jakos znacznie nie powiekszyla :)
U mnie na poczatku podskoczyla o 1.5 kg, bo aptetyt dopisywal. Teraz od tygodnia mecza mnie mdlosci, wiec i jem mniej. Dzisiaj kilogram mniej...
 
Dziewczyny po cc boli was rana szczypie ciągnie albo coś podobnego. U mnie waga stoi w miejscu A na początku nawet spadła o 1.5 kilo, ale brzuch mi już odstawać zaczyna i chyba nie utrzymam ciąży w tajemnicy tak jak chciałam. W poprzedniej ciąży już w 5 miesiącu wygladałam jak do porodu.
Hej, na razie (tfu tfu) nic z rana po cc mi sie dzieje. Ale jest stara bo cc miałam 4 lata temu.
 
reklama
U mnie kilo na minusie. Ale to i tak nic, bo pewnie dużo przytyje jak ze synem przez cukrzyce ciążową, a jak wiadomo czas grilla się zaczyna i ciężko będzie się powstrzymać :p. Ale już muszę uważać co jem. Lekko i zdrowo, nie za dwóch tylko dla dwóch jak to p.doktor powiedziała. No i moja zmora to pepsi :p
@Szymonowa matka mnie rana nie boli, ale może dlatego ze ma 8 lat;)
 
Do góry