reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

@Tutti_frutti_by-Iga a Ty jaką bete mialas?
Ja 26.03- 312 a 28.03 - prawie 700. Pozniej juz nie powtarzalam. Bylam w piatek u ginekologa w lux medzie i zalozyl mi karte ciazy (wiec wszystkie badania krwi, wymazy, cytologie i 3x usg bede miala za darmo) . A dzis ide do mojej ginekolog na usg wlasnie, ciekawa jestem czy juz cos zobacze <3

Ja tydzien temu mialam 44 co oznaczalo wczesniutka ciaze pomoze 3 tygodni i by sie zgadza lo bo zrobilam kilka dni przed terminem miesiaczki. Dzis minelo 6 dni i zrobie kolejna bete.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć, moge dolaczyc? :)
Staralismy sie z mezem o druga dzidzie, bo uznaliśmy, ze później moze byc zbyt duza roznica wieku - mamy juz corke 4 letnia. I udalo sie w drugim cyklu staran :)

Jeszcze jestem przed spodziewana miesiaczka, powinnam dostac w pt, ale mialam objawy zagniezdzenia, nietypowe bole i brak humorow pmsowych, co jest u mnie bardzo nietypowe, zawsze bylam placzliwa. I w sobote wyszedl test pozytywny :)

Nie wiem na kiedy wychodzi mi termin porodu, pewnie gdzies na polowe grudnia, ale biorac pod uwage wczesne zagniezdzenie i fakt, ze bedzie rozwiazanie przez cc, to nastawiam sie na poczatek grudnia:)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje ! Mój syn będzie miał 4 lata i miesiąc jak urodzi mu się siostrzyczka. Też miałam szybko owulację i zagnieżdżanie (z objawami) i test pozytywny 6 dni przed terminem@. Też będę miała CC. Z om miałam termin na 29 sierpnia ale przesunął się na 21 sierpnia :) czyli8 dni tak jak ja sobie liczyłam poprawkę że względu na tą owu i zagnieżdżanie. USG prenatlne i połówkowe potwierdziło :) także zamiast z końca sierpnia będę mieć córę z połowy sierpnia :)
Życzę Ci spokojnej i bezproblemowej ciąży :)

ckai9jcg3ugxsgdl.png


atdcx1hp69ts3ous.png
 
Cześć, moge dolaczyc? :)
Staralismy sie z mezem o druga dzidzie, bo uznaliśmy, ze później moze byc zbyt duza roznica wieku - mamy juz corke 4 letnia. I udalo sie w drugim cyklu staran :)

Jeszcze jestem przed spodziewana miesiaczka, powinnam dostac w pt, ale mialam objawy zagniezdzenia, nietypowe bole i brak humorow pmsowych, co jest u mnie bardzo nietypowe, zawsze bylam placzliwa. I w sobote wyszedl test pozytywny :)

Nie wiem na kiedy wychodzi mi termin porodu, pewnie gdzies na polowe grudnia, ale biorac pod uwage wczesne zagniezdzenie i fakt, ze bedzie rozwiazanie przez cc, to nastawiam sie na poczatek grudnia:)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Gratulacje ! Super! Beta zrobilam? Czemu planowane cc?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulacje ! Mój syn będzie miał 4 lata i miesiąc jak urodzi mu się siostrzyczka. Też miałam szybko owulację i zagnieżdżanie (z objawami) i test pozytywny 6 dni przed terminem@. Też będę miała CC. Z om miałam termin na 29 sierpnia ale przesunął się na 21 sierpnia :) czyli8 dni tak jak ja sobie liczyłam poprawkę że względu na tą owu i zagnieżdżanie. USG prenatlne i połówkowe potwierdziło :) także zamiast z końca sierpnia będę mieć córę z połowy sierpnia :)
Życzę Ci spokojnej i bezproblemowej ciąży :)

ckai9jcg3ugxsgdl.png


atdcx1hp69ts3ous.png
Hej Kati, pamietam z Twoich wczesniejszych postow ze wlasnie tez mialas wczesnie zagniezdzenie;) dziękuję! :* rany Ty juz na polmetku...

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Gratulacje ! Super! Beta zrobilam? Czemu planowane cc?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Cześć;) bety nie planuje robić, chyba ze dostanę skierowanie- w przychodniach w mojej okolicy kosztuje to 50 zl, a w pierwszej ciąży nie robiłam i bylam spokojna, ze wszystko dobrze przebiega :) cc tez miałam poprzednio ze wzgledu na zwezona miednice. Naprawdę przy takiej waskiej miednicy nie ma co ryzykowac, tak przynajmniej wiem ze pomecze sie pare tygodni, a dziecku sie krzywda nie stanie.

Rany ale mi sie pracować nie chce :( :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, u mnie beta z czwartku 3 tydzień, dziś rano powtórzyłam. Test wyszedł pozytywny 6 dni przed terminem @ cień cienia [emoji4] mam synka 2l i 2 mce.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć;) bety nie planuje robić, chyba ze dostanę skierowanie- w przychodniach w mojej okolicy kosztuje to 50 zl, a w pierwszej ciąży nie robiłam i bylam spokojna, ze wszystko dobrze przebiega :) cc tez miałam poprzednio ze wzgledu na zwezona miednice. Naprawdę przy takiej waskiej miednicy nie ma co ryzykowac, tak przynajmniej wiem ze pomecze sie pare tygodni, a dziecku sie krzywda nie stanie.

Rany ale mi sie pracować nie chce :( :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Podziwiam Cię ze nie chcesz robić bety ja bym pewnie nie wytrzymała [emoji4] chociaż byłam w luxmedzie i zapłaciłam tez straszenie dużo dziś powtorzyłam w Alabie

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam dziewczyny, chciałabym się przedstawić i dołączyć do grudniowych mam .
Miesiączka się spóźnia a test ciążowy pozytywny . Z tego co liczyłam to maleństwo bedzbę na Mikołaja (6.12).

Mam już jednego synka. Mati ma 20 miesięcy. Powoli kończę karmić piersią. W sumie z powodu karmienia jestem zaskoczona, że się udało. Ale się cieszę
 
Do góry