reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Może leniuszki :) a potem sie klocki urodzą ;p musimy byc dobrej myśli bo dostaniemy do głowy ;p

Ja Was czytam cały czas wieczorami , ale nie komentuję , bo po prostu nawet nie mam siły się odnieść do każdej tak dużo :) pamiętajcie , ze jak coś wywołujcie pytajcie pomogę co mogę ;*
No a Twoj lekarz cos powiedzial na ta roznice crl po tygodniu? Wiesz, to sa tak malutkie wymiary, ze nie ma mozliwosci zmierzyc w 100% dokladnie. Wazne, ze serduszka bija :) :*
 
reklama
Nie martw sie, ja pomimo, ze lakarz twierdzi, ze jak narazie nie mam powodu do obaw, bo wszystko jest ok, to i tak sie zadreczam myslami, bo przeciez w internecie jest napisane, ze ma rosnac 1mm na dobe...
Mam to samo... A najgorsze, że mi to sama moja ginekolog powiedziała.
W ogóle jakaś dziwna kobieta z niej. Z jednej strony wiadomo, że powinna nastawiać pacjentki na wszystkie opcje, a z drugiej... Eh, sama nie wiem... Spędziłam u niej łącznie 1,5 h na 3 wizytach i ani razu nie usłyszałam, że mam być dobrej myśli, nie stresować się i tak dalej. Na znanylekarz.pl nie ma dosłownie ani jednej złej opinii, wszyscy ja wychwalają w niebiosa w tym moje znajome i ich znajome, ocena 5,0 z paruset głosów. Rezyduje na największym oddziale położniczym w Poznaniu. Tylko mi coś w niej nie pasuje, haha.
 
No a Twoj lekarz cos powiedzial na ta roznice crl po tygodniu? Wiesz, to sa tak malutkie wymiary, ze nie ma mozliwosci zmierzyc w 100% dokladnie. Wazne, ze serduszka bija :) :*

Dał nam filmi z nagraniem jaki fajny bobasek pokazywał rączki nóżki mówił ze jetem wysikana a na pusty pęcherz ciężko mierzyć ... serdusio 138/min wszystko niby pięknie :) więc moze ja wymyślam ... nie znam się na rozmiarach ciąży ;p moze nadrobi po prostu :)
 
Mam to samo... A najgorsze, że mi to sama moja ginekolog powiedziała.
W ogóle jakaś dziwna kobieta z niej. Z jednej strony wiadomo, że powinna nastawiać pacjentki na wszystkie opcje, a z drugiej... Eh, sama nie wiem... Spędziłam u niej łącznie 1,5 h na 3 wizytach i ani razu nie usłyszałam, że mam być dobrej myśli, nie stresować się i tak dalej. Na znanylekarz.pl nie ma dosłownie ani jednej złej opinii, wszyscy ja wychwalają w niebiosa w tym moje znajome i ich znajome, ocena 5,0 z paruset głosów. Rezyduje na największym oddziale położniczym w Poznaniu. Tylko mi coś w niej nie pasuje, haha.

jak nie wzbudza Twojego zaufania czy mąci to trzeba zmienić... mój lekarz jest taki ze jak jest do dupy to mówi wprost nie owija w bawełne i bajek nie obiecuje... temu ja sobie dokładam niepotrzebnie
 
Cześć Kochane! Jestem po wizycie u Pani Diabetolog. Krzywa cukrowa wyszla nie najgorsza- mam problem z cukrem na czczo(104,9) . Ale od kilku dni mierze sobie cukier glukometrem i udało mi się zejść do granicy 90 :) Pani Doktor dała kilka wskazówek i poleciła przyjść za 2 tygodnie :) jestem pozytywnie zaskoczona, bo słyszałam zle opinie o niej.
Czy jest tu jeszcze jakaś "słodka mamusia"? :)

Ps. Gratuluję wszystkich udanych wizyt i dobrych wiadomości:)
Tak ja jestem słodka : -)
 
Mam to samo... A najgorsze, że mi to sama moja ginekolog powiedziała.
W ogóle jakaś dziwna kobieta z niej. Z jednej strony wiadomo, że powinna nastawiać pacjentki na wszystkie opcje, a z drugiej... Eh, sama nie wiem... Spędziłam u niej łącznie 1,5 h na 3 wizytach i ani razu nie usłyszałam, że mam być dobrej myśli, nie stresować się i tak dalej. Na znanylekarz.pl nie ma dosłownie ani jednej złej opinii, wszyscy ja wychwalają w niebiosa w tym moje znajome i ich znajome, ocena 5,0 z paruset głosów. Rezyduje na największym oddziale położniczym w Poznaniu. Tylko mi coś w niej nie pasuje, haha.
Ja mialam to samo z poprzednim lekarzem. Jeden z najlepszych w.miescie. saMe super opinie. Ja na poczatku tez bylam zadowolona. Ale jednak cos jest nie tak, cos mi nie pasowalo. Zmienilam i czuje sie z tym lepiej :)
 
reklama
Wiem kochana, miałam z synem cukrzyce ciążową i wiem jak to jest. Tylko wtedy byłam na zwolnieniu i nie pracowałam. Teraz muszę pracować a w tej pracy rany na rękach nie są bezpieczne. Będę musiała jakoś tą kwestie ogarnąć.
@Julianna_Szcz trzymam mocno kciuki, żeby fasolka mocno się trzymała! Nie ma szans, żebyś dostała się do tego ginekologa jutro? Może zadzwoń, spróbuj, może się uda?
Jak dla mnie to chore, że nie zrobili w takiej sytuacji usg :mad:. Trzymaj się dzielnie. Mocne masz te skurcze?

@EklerkaDaria Och, to trzymam kciuki za rozwiązanie tego problemu.

@Julianna_Szcz jak leżałam w szpitalu(przy poronieniu) to koleżanka obok dostała takiego krwotoku, ze dosłownie w kapciach miała a teraz chodzi z pięknym brzuszkiem i terminem na początek lipca :)
 
Do góry