reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

No i niestety, znowu, ta sama godzina co wczoraj, wyleciało sporo bardzo ciemnej wydzieliny i trochę skrzepow. Jednorazowo, teraz znowu nic. Ja na serio nie ogarniam.
 
reklama
To dobrze ,ze to nie ciąża poza maciczna. A widzialas zarodek? My narzekamy na polska sluzbe A w innych krajach to tragedia co słyszę .jak kobiety w ciazy traktują szczegolnie na poczatku. Nie moga zrobic usg i musisz cierpiec to chore.
Widziałam za każdym razem I fasolke i jej serduszko. Widziałam piękny przyrost z 2.8mm do 7.7mm w 8 dni. A teraz nie wiem czy maleństwo żyje, czy jest tam, czy jest o co walczyć, boję się i nie mam jak poznać odpowiedzi aż do poniedziałku.
 
Cześć dziewczyny [emoji4] w końcu i ja do Was dołączę, bo tylko śledzę wpisy z ukrycia (jakoś bałam się za bardzo jak na razie udzielać...). Z ostatniego USG (26.04) wynika, że mój Robaczek ma już 9mm i miałam to szczęście zobaczyć i usłyszeć bijące serducho [emoji7] a termin lekarz wskazał na 12-14 grudnia.

Kibicuję Wam tu wszystkim! [emoji8]
 
3x1 od ponad dwóch tygodni

Moim zdaniem juz nic wiecej zrobic nie mozesz. Bylas w szpitalu, bierzesz duphaston, lez odpoczywaj i sie nie denerwuj wiem ze latwo powiedziec... ale badz caly czas dobrej mysli i wogole nie mysl ze twoje dzieciatko nie zyje!
W ktorym jestes tyg?
A moze to sa dni kiedy normalnie mialabys okres?
 
reklama
Do góry