reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Ja na razie tylko kwas foliowy i jak mialam magne b6 to bralam, ale mi sie skonczyl. I jeszcze witaminke D. Jak mi sie skonczy kwas foliowy to chyba pre.gne plus kupie bo dużo dobrych opinii o niej słyszałam.

A na pewno jak dostanę receptę na Tardyferol to będę łykać przez większość ciąży bo w pierwszej miałam delikatną anemię, a on mi trochę poprawił wyniki badań
 
O lekach pisać nie bede bo mam ich stos.
Ale witaminki biorę prenatal uno fajny skład ma metylowane witaminy jak ktoś ma mutacje i nie przyswaja zwykłych

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny :) Czytam Wasze wpisy już od kilku dni, zastanawiając się czy już czas aby dołączyć. Jednak się zdecydowałam. Nie mam dzieci, staram się od pięciu lat, ale to już moja czwarta ciąża - obecnie 6t1d. Wcześniejsze traciłam we wczesnym etapie (najdłużej do 8 tyg), jednak tym razem beta mi bardzo ładnie wzrasta i jestem dobrych myśli, że tym razem się uda! :) Byłam już na pierwszej wizycie u gin i jak na razie wszystko prawidłowo. Biorę luteine, duphaston, neoparin (heparyna) i 5mg kwasu foliowego. Następna wizyta 20.04. Liczę, że tym razem będzie w porządku i zostanę z Wami na dłużej :) Grunt to pozytywne myślenie!
 
Do góry