reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Oj wiem, ale ja już jestem zmęczona karmieniem. Do tego młody juz częściej ciumka niz faktycznie je.
U mnie pod koniec tez juz tylko ssanie bez jedzenie, postanowilam mala odstawic na sile bo juz nie dawalam rady. Kilka dni protestow a potem szybko zapomniala

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witam dziewczyny, chciałabym się przedstawić i dołączyć do grudniowych mam .
Miesiączka się spóźnia a test ciążowy pozytywny . Z tego co liczyłam to maleństwo bedzbę na Mikołaja (6.12).

Mam już jednego synka. Mati ma 20 miesięcy. Powoli kończę karmić piersią. W sumie z powodu karmienia jestem zaskoczona, że się udało. Ale się cieszę

Ja tez Karmie nadal moja 27 miesieczna coreczke ale o jej osdstawieniu nie ma mowy! Za duzy cycoholik! Gratulacje! Mi tez termin wychodzi na okolomikolajki!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny, u mnie beta z czwartku 3 tydzień, dziś rano powtórzyłam. Test wyszedł pozytywny 6 dni przed terminem @ cień cienia [emoji4] mam synka 2l i 2 mce.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Czyli a mamy dzieci w tym damy wieku! Gratulacje! Ja czekam na wyniki powtorzonej bety dzis rano. Ile wynosola Twoja?
 
Cześć;) bety nie planuje robić, chyba ze dostanę skierowanie- w przychodniach w mojej okolicy kosztuje to 50 zl, a w pierwszej ciąży nie robiłam i bylam spokojna, ze wszystko dobrze przebiega :) cc tez miałam poprzednio ze wzgledu na zwezona miednice. Naprawdę przy takiej waskiej miednicy nie ma co ryzykowac, tak przynajmniej wiem ze pomecze sie pare tygodni, a dziecku sie krzywda nie stanie.

Rany ale mi sie pracować nie chce :( :(

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

A gdzie pracujesz?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny, ja juz jestem na grupie listopadowej ale obstawiam ze u mnie sie przesunie wszystko na grudzien jednak :) W przyszly czwartek mam USG i pewnie wtedy sie rozstrzygnie! Pozdrawiam was wszystkie i gratulacje!


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry