reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Z nią tak ale nie wiem jak ze mną :pno chyba ze są kibelki na trasie bo ja bez tego ani rusz :D ogólnie obiecałam sobie aktywnosc w tej ciąży a póki co mam zakwasy od leżenia , plecy bolą po przejściu niewielkich odległości

Haha krzaczków tam jest duzo ;) a myslicie ze w ciazy do kopalni soli to bezpiecznie jest?
 
Kolejka bieszczadzka super potwierdzam szczególnie dla dzieciaków frajda
 
Ostatnia edycja:
Ja w ciazy stosowalam na hemoroidy czopki i masc jakas najlepiej zapytac w aptece cos dadza o dziwo jak schudlam teraz to hemoroidy sie "wchlonely" spowrotem i przy pierwszej ciazy moja gin mi mowila ze jak tylko sa w srodku to wtedy nie przeszkadzaja i to prawda.
Mi tez przeszly jak schudlam i zaczelam ćwiczyć.
 
Wrocilam .ponad 20 minut robil mi usg przez brzuch i dopochwowo. Powiedzial,ze robi prenatalne a ja w szoku. Myslalam ze weźmie nie wiadomo ile ale wziąl tyle co zawsze. Mierzyl przyziernosc karkowa i kosc nosowa sprawdzal i wszystkie narzady. Wszystko jest dobrze ale ciaza wyszla starsza o tydzien. Caly czas mial kciuka w buzi .
 

Załączniki

  • 20180529_162327.jpg
    20180529_162327.jpg
    624,6 KB · Wyświetleń: 103
@Kruszka to jako pierwsza chyba masz wstępny zarys płci :D super królowa jest tylko jedna :D

dziecko to dziecko kocha się tak samo a płeć nie ma nic do tego :) mi każdy życzy dziewczynki a co myślą że z dziewczynka będę szczęśliwsza czy co?! Dziecko samo w sobie daje tyle miłości szczęścia i radości że płeć nie jest w ogóle ważna, a każde kolejne dziecko poteguje te uczucia :)
U mnie 18.05 lekarz wstepnie też powiedzial, ze chlopiec [emoji5] chcialam niby dziewczynke, ale jakos dobrze mi z myślą, ze moze w srodku jest Ignaś [emoji4]
 
reklama
Super że jest tu tyle potrojnych mam :-)

Blondii myślę że jednak więź córki i matki jest bardziej wyjątkowa niż matki i syna. To taka przyjaciółka na całe życie.
Kiedyś usłyszałam że syna rodzisz i wychowuje aż dla innej kobiety, a córkę dla siebie... Nie wiem ile w tym prawdy bo ja ze swoją matką zero kontaktu od lat. Mam nadzieję że uda mi się synów wychować na super chłopaków, którzy zawsze będą chcieli wracać do swojego rodzinnego domu. Nigdy nie za gospodaruje ich pokoji inaczej jak zostawia go w domu, to ich kat na całe życie, marzę o tym aby chętnie do nich wracali, z dziewczynami potem żonami i własnymi dziećmi.

Ja jak wyszłam za mąż to mamusia mnie spakowała i woń, to o czym zapomniałam wylądowało w piecu, coz nie każdy się nadaje na bycie mamą. Niektóre są tylko maDkami!
Najważniejsze, ze Ty jesteś wspaniałą mamą! [emoji173]
 
Do góry