reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Widze ze nas coraz wiecej ;-)
Ja zaraz sie dowiem czy zostaje tu czy ide na listopadowki ;p
 
reklama
Witam dziewczyny, chciałabym się przedstawić i dołączyć do grudniowych mam .
Miesiączka się spóźnia a test ciążowy pozytywny . Z tego co liczyłam to maleństwo bedzbę na Mikołaja (6.12).

Mam już jednego synka. Mati ma 20 miesięcy. Powoli kończę karmić piersią. W sumie z powodu karmienia jestem zaskoczona, że się udało. Ale się cieszę
Czesc! Nasze grono sie powoli powieksza :)

Jak to jest z karmieniem w ciazy? Cos mi sie obilo o uszy, ze pokarm zmienia smak i niektore dzieciaki postanawiaja sie odstawic.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A przepraszam, doczytalam ze powoli konczysz, hehe:D ok wszystko jasne

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak to jest z karmieniem w ciazy? Cos mi sie obilo o uszy, ze pokarm zmienia smak i niektore dzieciaki postanawiaja sie odstawic.

Ja nie zauważyłam różnicy. Młody pije mleczko do spania i w nocy. Z tego co widzę to je tak samo chętnie jak wcześniej. Moze później to się zmieni. A odstawić chcę bo jestem juz zmęczona tymi nocnymi pobudkami....
 
Ja nie zauważyłam różnicy. Młody pije mleczko do spania i w nocy. Z tego co widzę to je tak samo chętnie jak wcześniej. Moze później to się zmieni. A odstawić chcę bo jestem juz zmęczona tymi nocnymi pobudkami....
Wtrące sie tylko że brak piersi nie oznacza że dziecko zacznie przesypiać noce [emoji4]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wtrące sie tylko że brak piersi nie oznacza że dziecko zacznie przesypiać noce
emoji4.png

Oj wiem, ale ja już jestem zmęczona karmieniem. Do tego młody juz częściej ciumka niz faktycznie je.
 
Do góry