reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Ja tez kilo do tyłu ale jestem na metforminie i pewnie temu no i mało jem bo nic mi nie smakuje w tym momencie wszystko bez smaku :/

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej.

To ja stara według was:) 38 skonczylam:)
i wg moich obliczeń mam 6t 1d.
A jeśli chodzi o wagę... to u mnie na razie stoi w miejscu, ale to przecież początek.
W pierszej przytylam 14 kg teraz chyba będzie więcej, bo już z większej zaczynam:)
Z objawów to cycki i strrraaszniee chce mi się pić.
Dziewczyny czytałam że takie pragnienie to może objaw cukrzycy?
Co wy o tym sądzicie? Miała tak któraś i boy ok?
 
Hej.

To ja stara według was:) 38 skonczylam:)
i wg moich obliczeń mam 6t 1d.
A jeśli chodzi o wagę... to u mnie na razie stoi w miejscu, ale to przecież początek.
W pierszej przytylam 14 kg teraz chyba będzie więcej, bo już z większej zaczynam:)
Z objawów to cycki i strrraaszniee chce mi się pić.
Dziewczyny czytałam że takie pragnienie to może objaw cukrzycy?
Co wy o tym sądzicie? Miała tak któraś i boy ok?
Hej
Ja miałam cukrzycę ciążowa w pierwszej ciąży, nie kojarzę żeby mi się jakoś strasznie chciało pić, zrobimy badania glukozy obędziemy wszystko wiedzieć..
 
Będziesz robic nifty?
Ja zrobiłam w pierwszej ciazy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Myśle, że tak. Zobaczymy co moja doktor zaproponuje. Może na początek test Papa a potem Nifty.
Hej.

To ja stara według was:) 38 skonczylam:)
i wg moich obliczeń mam 6t 1d.
A jeśli chodzi o wagę... to u mnie na razie stoi w miejscu, ale to przecież początek.
W pierszej przytylam 14 kg teraz chyba będzie więcej, bo już z większej zaczynam:)
Z objawów to cycki i strrraaszniee chce mi się pić.
Dziewczyny czytałam że takie pragnienie to może objaw cukrzycy?
Co wy o tym sądzicie? Miała tak któraś i boy ok?
Tak. Duże pragnienie może oznaczać cukrzyce ciążową. W poprzedniej ciąży też tak miałam. Ale nie martw się na zapas. To nic strasznego, trzeba tylko wdrożyć dietę i jest ok.

Co do wagi, to narazie w miejscu.
 
reklama
Ja miałam mdłości, senność i taki ból piersi że ledwo chodziłam A w 12 tyg okazało się że ciąża martwa. Teraz nie mam żadnych objawów i też się martwię jak cholera. Można zwariować.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Strasznie Ci współczuję. Mnie nie może opuścić ten strach czy wszystko będzie ok, jest silniejszy ode mnie. Mimo że próbuje myśleć pozytywnie.
Z tym sprawdzaniem bety to wam zazdroszczę. Tu tak nie mam laboratoriów żeby sobie samemu iść sprawdzać. Albo ja się nie spotkałam z takim czymś. Tak ten hormon się trzyma ja jeszcze tydzień po zabiegu miałam bolace piersi.
Mi zostaje czekać do wt to będzie już koniec 7 tyg. I potem chce co 2 tyg aż do prenatalnych.
Dobrze że jest taka piękna pogoda to pomaga w pozytywnych myśleniu [emoji16]

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Gdzie mieszkasz?
Takie coś znalazłam.
https://badaniaprenatalne.pl/badania_prenatalne/ Ja będę je na pewno robiła.
Ja jestem 4t2d.
Będziesz robic nifty?
Ja zrobiłam w pierwszej ciazy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziewczyny, ja w poprzedniej ciąży nie robiłam żadnych badań niż te które zlecał mój lekarz a zlecał bardzo niewiele. W zasadzie poza badaniami krwi raz i glukozą nie miałam nic...

Podzielcie się wiedzą o dostępnych badaniach, które chcecie zrobić bądź wiecie, że istnieją. Może będzie to wskazówką dla innych - niedoinformowanych. Dla mnie będzie to cenna wiedza [emoji2]

Napisane na Nexus 5X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry