reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Strasznie Ci współczuję. Mnie nie może opuścić ten strach czy wszystko będzie ok, jest silniejszy ode mnie. Mimo że próbuje myśleć pozytywnie.

Ja mam tak samo..
Cały czas myślę czy wszystko ok. Zwłaszcza ze tyle się slyszy o poronieniach... no a poza tym to u mnie wiek jeszcze dochodzi:)
A i 6 lat temu miałam wycietego czerniaka i też jeszcze się boję czy oby jakiś nowy żyd się nie pojawił.
Ale mam bardzo kochana 9-cio latke, która się cały czas przytula do brzucha i mnie pociesza:)
Grunt to pozytywne myslenie:) tak sobie powtarzajmy:)
 
Część kochane
Ja też będę grudniowa mamusia
Lekarza mam 10.04
Już w święta wiedziałam ze coś jest nie tak poniewAz jak widziałam mięso było mi nie dobrze Zrobiłam test 3 dni przed okresem była blada kreska następnego dnia już coraz bardziej widoczna . Poszlam na betę i pokazała wczesna ciąże wczoraj powtórzyłam. I było już 200% więcej, dziś się pokazała piękna gruba druga kreska.
 
reklama
Do góry