reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Boże, ale się wkurzylam.. wyskrobalam mega długi wpis i gdzieś mi wcielo. :/
To jeszcze raz..

Witam wszystkie szczesciary które dołączyły! Bardzo się ciesze ze jest nas coraz więcej <3
Nie było mnie 2 dni, szalejecie dziewczyny z wpisami! Nadrobienie zaległości to dobra chwila, ale jaka przyjemna, ciesze się razem z Wami przyrostem bety, serduszkiem dzieciatka ;)
Aga mam nadzieje ze wrócisz do nas z dobrymi wiadomościami!
Tutti, przykro mi :( następna ciąża będzie Juz zdrowa, zobaczysz ;)

Ja od środy kiedy byłam u lekarza wlaczylam tryb oszczędzania. Do tego stopnia ze nie robie nic, poza spaniem i zrobienia minimum wokół siebie. ;) seks odlozylismy, bo brzuch mnie bolal, od czwartku boli mniej, od czasu do czasu zakluje i pojawia się skurcze, ale mam nadzieje ze to normalny objaw..
Mdłości mam sporadyczne, apetyt słaby, jestem bardzo zmęczona i senna. Wahania nastroju opanowałam, ale placzliwosci nie umiem poskromic. Piersi jak dwie bomby.

Dziś aplikacja wskazuje 5tydzień 5 dzień, inne wskazywaly juz 6, niektóre 7.. ale to niemożliwe :D wiec się trzymam tego 5 tygodnia.
Myślicie, że w środę - 6t3dz usłyszę juz serduszko? ;)

Pozdrawiam i super weekendu życzę :)
 
Czesc dziewczyny,

Ja wlasnie siedze w przychodni pomiedzy badaniami.
Godzine temu wypilam glukoze - nie bylo rozowo, ale daje rade i z kazda chwila jest coraz lepiej. Jeszcze tylko godzinka i bede mogla wracac do domu i w koncu cos zjesc
emoji16.png

Trzymajcie prosze kciuki zeby obylo sie bez cukrzycy!

Czy ktoras z Was dzisiaj wizytuje?

Pieknego dnia!
A już miałaś badać krzywą cukrową? Cukier na czczo badałaś wcześniej?
Ja dzisiaj byłam zbadać, ale samą glukozę na czczo. Trzymam kciuki za wyniki!
Boże, ale się wkurzylam.. wyskrobalam mega długi wpis i gdzieś mi wcielo. :/
To jeszcze raz..

Witam wszystkie szczesciary które dołączyły! Bardzo się ciesze ze jest nas coraz więcej <3
Nie było mnie 2 dni, szalejecie dziewczyny z wpisami! Nadrobienie zaległości to dobra chwila, ale jaka przyjemna, ciesze się razem z Wami przyrostem bety, serduszkiem dzieciatka ;)
Aga mam nadzieje ze wrócisz do nas z dobrymi wiadomościami!
Tutti, przykro mi :( następna ciąża będzie Juz zdrowa, zobaczysz ;)

Ja od środy kiedy byłam u lekarza wlaczylam tryb oszczędzania. Do tego stopnia ze nie robie nic, poza spaniem i zrobienia minimum wokół siebie. ;) seks odlozylismy, bo brzuch mnie bolal, od czwartku boli mniej, od czasu do czasu zakluje i pojawia się skurcze, ale mam nadzieje ze to normalny objaw..
Mdłości mam sporadyczne, apetyt słaby, jestem bardzo zmęczona i senna. Wahania nastroju opanowałam, ale placzliwosci nie umiem poskromic. Piersi jak dwie bomby.

Dziś aplikacja wskazuje 5tydzień 5 dzień, inne wskazywaly juz 6, niektóre 7.. ale to niemożliwe :D wiec się trzymam tego 5 tygodnia.
Myślicie, że w środę - 6t3dz usłyszę juz serduszko? ;)

Pozdrawiam i super weekendu życzę :)
Ja będę na wizycie tez w tym czasie ciąży 6t2d i tez jestem bardzo ciekawa :). Myśle ze jest duża szansa ze już będzie serduszko!
 
Bozeee dziewczyny. Ja oszaleje do wtorku..
W pon powtarzam bete (niestety w innym laboratorium niz wczoraj.. wiec w srode znowu zrobie zeby miec przyrost z tego samego laboratorium) a wyniki dopiero we wtorek..

Caly czas licze na to ze ta beta to tylko cyferki i ze moje maleństwo powalczy i sie wszystko uda!
Juz mega sie oszczedzam, mąż musi przejąć część obowiązków.
Bedzie dobrze!! Musi byc!! Prawda?
 
To i ja się nieśmiało witam.Udało mi się Was nadrobić.OM mialam 27 lutego.Wizyte zaliczyłam 10.04 wg usg 6tc i pulsujące serduszko.U mnie radość miesza sie z niepokojem,ale to chyba nic nowego bo wszystkie tak mamy.
Mam dwóch cudownych ziemskich synków i jednego aniołka (29tc).Teraz po cichu liczę na córeczkę to takie moje malutkie marzenie.
Trzymam kciuki za Was wszystkie.Trzeba być dobrej myśli bo niestety na niektóre rzeczy nie mamy wpływu.
Termin 4.12.2018
Boze 29 tc stracilas .przykro mi to musial byc koszmar. A co sie stalo jak moge zapytac? Teraz bedzie dobrze zobaczysz. Trzymam kciuki! Ja tez po cichu licze na dziewczynke (mam takie przeczucie)
 
U mnie pierwsza ciąża bezproblemowa.
Druga wszystko ok.na prenatalnych wszystko ok. A po miesiącu małowodzie hipotrofia i złe przepływy.Miala cc w 29tc.Syn żył 3dni(550g jak sie urodził).
Trzecia ciąza cale 9 miesiecy stresu ale wszystko ok.Dlatego co ma być to bedzie.
Strasznie to przeżyłam ale z perspektywy czasu zrozumialam ze tak musialo być.Bog coś miał na celu zabierając mi dziecko ale nie wiem co.
Ja tez miala hipotrofie plodu ale po 32 tc i urodzil sie malutki ale nie byl w inkubatorze.wygladal jak lalka a teraz ma prawie 150 cm w wieku 7 lat. Bedzie dobrze trzeba w to wierzyc. Ja chyba ide do lekarza w czwartek nie wytrzymam dluzej czekac bede juz 6 t i 2d
 
A już miałaś badać krzywą cukrową? Cukier na czczo badałaś wcześniej?
Ja dzisiaj byłam zbadać, ale samą glukozę na czczo. Trzymam kciuki za wyniki!

Ja będę na wizycie tez w tym czasie ciąży 6t2d i tez jestem bardzo ciekawa :). Myśle ze jest duża szansa ze już będzie serduszko!

Ja ze wzgledu na moje nadprogramowe kilogramy od razu zostalam skierowana na krzywa :(
 
Bozeee dziewczyny. Ja oszaleje do wtorku..
W pon powtarzam bete (niestety w innym laboratorium niz wczoraj.. wiec w srode znowu zrobie zeby miec przyrost z tego samego laboratorium) a wyniki dopiero we wtorek..

Caly czas licze na to ze ta beta to tylko cyferki i ze moje maleństwo powalczy i sie wszystko uda!
Juz mega sie oszczedzam, mąż musi przejąć część obowiązków.
Bedzie dobrze!! Musi byc!! Prawda?

Aga, trzymam kciuki! Ktory to u Ciebie tydzien wedlug OM?
 
reklama
Muszę przy łóżku suchary trzymać bo jak rano wstaje i na pusty żołądek wody się napije to mi od razu niedobrze. Dziś ładna pogoda to idziemy z mężem coś siać do ogrodu

Ja mam butelkę wody [emoji4] i u mnie na szczęście działa

Jestes okropnie glodna, ale nic nie moge zjesc jeszcze przez chwile, bo rano łykan euthyrox.

A nie myślałaś żeby nastawiać budzik na ,,środek nocy" kiedy jesteś tak śpiąca że nie ogarniasz? Ja o 5 wyłączam budzik, lykam tabletkę i idę dalej spać. Tak już z automatu. Generalne często nie pamiętam budzika ale rano widzę, że tabletka zjedzona [emoji6] [emoji2]

Bozeee dziewczyny. Ja oszaleje do wtorku..
W pon powtarzam bete (niestety w innym laboratorium niz wczoraj.. wiec w srode znowu zrobie zeby miec przyrost z tego samego laboratorium) a wyniki dopiero we wtorek..

Caly czas licze na to ze ta beta to tylko cyferki i ze moje maleństwo powalczy i sie wszystko uda!
Juz mega sie oszczedzam, mąż musi przejąć część obowiązków.
Bedzie dobrze!! Musi byc!! Prawda?

Oczywiście, że będzie dobrze!
 
Do góry