Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
A nakrecac sie bedziemy tak czy siak. Taka juz kobiecs natura, taka natura staraczek weteranek i kobiet po poronieniach. Nie kazdy niestety to zrozumie. Oddalabym wszystko, zeby sie "nie przejmowac, nie nakrecac i nie nastawiac", no ale coz- nie potrafie![]()
Wg om 9.. ale mam cykle 28-45..-.- jak z corka w ciazy bylam to byly ponad 2 tyg roznicy z om i usg. Teraz moze byc jeszxze wiecej
Mnie dopiero wczoraj troche uspokoil widok serduszkaJa tez bym chciala sie nie przejmowac, ale zrobilam az 5 bet na poczatku, bo nie bylam w stanie sie opanowac[emoji849]
Potem troche mialam wiecej czasu i zaczelam medytowac i jakos spokojniej teraz do tego podchodze, ale stres jest nadal ogromny [emoji17]
Aga, ja wierze że dzidzia nadgoni straty i wszystko dobrze się skończy!Bozeee dziewczyny. Ja oszaleje do wtorku..
W pon powtarzam bete (niestety w innym laboratorium niz wczoraj.. wiec w srode znowu zrobie zeby miec przyrost z tego samego laboratorium) a wyniki dopiero we wtorek..
Caly czas licze na to ze ta beta to tylko cyferki i ze moje maleństwo powalczy i sie wszystko uda!
Juz mega sie oszczedzam, mąż musi przejąć część obowiązków.
Bedzie dobrze!! Musi byc!! Prawda?
Witaj! I bardzo współczuje ci śmierci dziecka. Jesteś silną kobietą. Nie wiem czy miałabym odwagę spróbować raz jeszcze. Ale wierze, że tym razem zostanie ci wynagrodzony ten ból i żal. Szczęśliwych miesięcy i spokojnych życzę, choć wiem ze po takich przeżyciach trudno będzie o spokój...To i ja się nieśmiało witam.Udało mi się Was nadrobić.OM mialam 27 lutego.Wizyte zaliczyłam 10.04 wg usg 6tc i pulsujące serduszko.U mnie radość miesza sie z niepokojem,ale to chyba nic nowego bo wszystkie tak mamy.
Mam dwóch cudownych ziemskich synków i jednego aniołka (29tc).Teraz po cichu liczę na córeczkę to takie moje malutkie marzenie.
Trzymam kciuki za Was wszystkie.Trzeba być dobrej myśli bo niestety na niektóre rzeczy nie mamy wpływu.
Termin 4.12.2018
RozumiemJa ze wzgledu na moje nadprogramowe kilogramy od razu zostalam skierowana na krzywa![]()
To jeszcze nic nie znaczy. Bierzesz progesteron? Może za mało i powinnaś brać?Właśnie odebrałam czwarty wynik bety i chyba zaczynam tracić nadzieję.
Przypomnę Wam po kolei:
05.04 - 95 / 36 dzień od początku miesiączki
09.04 - 466
12.04 - 994
14.04 - 1503
Nie dostałam nic. Ani Duphastonu, ani luteiny. Moja siostra na początku ciąży też miała takie rewolucje, wyniki bardzo zbliżone do moich. Tylko, że od razu dostała receptę na te dwa leki wyżej i dzisiaj mój siostrzeniec ma 20 miesięcy i jest super gościem.To jeszcze nic nie znaczy. Bierzesz progesteron? Może za mało i powinnaś brać?
Ja odebrałam cześć wyników. Beta 5394!
Glukoza 103 i coś czuje, ze będę miała powtórkę z rozrywki.
Mocz i morfologia ok
Vdrl- ujemny
TSH - ok
Toxo IgG <0,130
Toxo IgM 0,182
Na tej toxoplazmozie się nie znam muszę poszperać w necie, chyba ze któraś z was się zna?