reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Szukałam ale ceny z butów wygrywają sama konsultacja to 1000 zł na polskie a nie mówiąc o usg ponad drugie tyle
:szok: To ceny kosmiczne! Masakra, to współczuje ci. Będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość... :(
Jutro o 10 rano. To bedzie 5tc6d wedlug om. Tak bym chciala zobaczyc serduszko...
Zobaczysz na pewno! Trzymam kciuki! :)

Zapomniałam dodać ze dostałam juz skierowanie na badania genetyczne miedzy 12-14 tc i mam juz umowiona wizytę.
No właśnie ja tez dostałam skierowanie i w poniedziałek będę się umawiała. Mam jechać 28-30 maj.
Do tego jeszcze skierowanko na krew full zestaw. I mało tego to morfologię i mocz mam robić przed każdą wizytą. Muszę w przyszłym tygodniu zrobić krzywą cukrową. Jak zobaczyła wynik to się przeraziła. Muszę się psychicznie nastawić :p. Co ja tam będę 2 godziny robiła :o.
 
reklama
Czesc dziewczyny! Co u was slychac? Ile piszecie. Szok! Duzo nas pewnie przybylo. Nie wiem czy mnie pamietacie. Bylam i zniknelam za tydzien. To ja zalezylam grupe. Mialam miec lyzeczkowanie w poniedzialek bo bylo podejrzenie pustego jaka a tu dzis serducho! Jestem taka sczesliwa

Iga, o rany! Co za radosc! Niesamowite [emoji7]
Bardzo bardzo sie ciesze, gratulacje!
 
Czesc dziewczyny! Co u was slychac? Ile piszecie. Szok! Duzo nas pewnie przybylo. Nie wiem czy mnie pamietacie. Bylam i zniknelam za tydzien. To ja zalezylam grupe. Mialam miec lyzeczkowanie w poniedzialek bo bylo podejrzenie pustego jaka a tu dzis serducho! Jestem taka sczesliwa
Pewnie, ze pamiętamy zallozycielke naszą :). Super cudowna informacja! Bardzo się cieszę. Jak widać nie można tracić nadziei i cuda się zdarzają. Bardzo się cieszę, ze wróciłaś. :) Dbajcie i uważajcie na siebie!
 
reklama
Do góry