reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

@porcelana czy miałaś kiedykolwiek problemy z krążeniem? Jeśli miałaś to acard na pewno nie przeszkodzi. Musisz sama podjąć decyzję, wiele dziewczyn go bierze (pamiętajmy, że progesteron zagęszcza krew) i nie jest przeciwwskazany w ciąży.

Magnez najlepiej kup wraz z wit B6 (z nią lepiej się wchłania), ja przyjmuję go 2 razy dziennie.
 
reklama
@porcelana czy miałaś kiedykolwiek problemy z krążeniem? Jeśli miałaś to acard na pewno nie przeszkodzi. Musisz sama podjąć decyzję, wiele dziewczyn go bierze (pamiętajmy, że progesteron zagęszcza krew) i nie jest przeciwwskazany w ciąży.

Magnez najlepiej kup wraz z wit B6 (z nią lepiej się wchłania), ja przyjmuję go 2 razy dziennie.
Ze dwa-trzy razy od kiedy jestem w ciąży leciała mi krew z nosa, w tym raz bardzo mocno ze skrzepami. Zapomniałam o tym ginekolog powiedzieć. Jednak znowu z drugiej strony mam z natury bardzo niskie ciśnienie. Nie wiem jak to ze sobą koliduje, a kolejną wizytę mam dopiero 7 maja.
 
@porcelana czy miałaś kiedykolwiek problemy z krążeniem? Jeśli miałaś to acard na pewno nie przeszkodzi. Musisz sama podjąć decyzję, wiele dziewczyn go bierze (pamiętajmy, że progesteron zagęszcza krew) i nie jest przeciwwskazany w ciąży.

Magnez najlepiej kup wraz z wit B6 (z nią lepiej się wchłania), ja przyjmuję go 2 razy dziennie.
No i biorę Luteinę dopochwowo.
 
Hej dziewczyny dawno się nie odzywalam, ale po cichutku was czytam. Jutro mam wizytę, troszkę się stresuje ale próbuje się ogarnąć. Chciałabym już zobaczyć serduszko. Trzymajcie kciuki i na pewno jutro napiszę. :)
 
@porcelana decyzja należy do Ciebie, jeśli to Ciebie ma uspokoić to warto rozważyć. Dawka 75mg jest profilaktyczna, ja łykam 150 ;)

a kiedyś aspiryna (bo akard to aspiryna) był w ciąży zabroniony, jak to wszystko się zmienia....
 
A masz jakieś powody, by myśleć, że coś jest nie tak? Przepraszam, nie pamiętam wszystkich osób i postów. Ja bym się chyba bała robić amniopunkcję tak na wszelki wypadek, zawsze jest ten procent szansy na poronienie... Mnie proponowano amniopunkcję w piątym miesiącu, gdy lekarzom nie podobało się coś w rozwoju mojego dziecka, ale bałam się ryzykować. Akurat u mnie po odczekaniu miesiąca sytuacja się wyklarowała, więc dobrze, że czekałam.

W Rodzinie nie mam zadnych przypadkow chorob genetycznych, z corka zrobilam zeby byc spokojna. Teraz mysle ze zrobie z powodu zdarzen dwoch znajomych , ktorym sie przydarzylo niestety i bardzo mnie te sytuacje wystraszyly.nad amnopunkcja pomysle ale na pewno zrobie nieinwazyjne typu NIFTy, we wloszech inacZej to sie nazywa ale to samo bada.
 
Hej ja po wizycie, troszke sie oczekalam. Jest zarodek :) serduszka jeszcze tak do konca nie ma, cos widac ze pulsuje czyli takjakby zaczyna bic. Moja kropeczka ma 2,3 mm wedlug usg 5+5 wiec roznicy duzej nie ma z om :) dostalam duphaston 3x1 oraz doktor kazal brac witaminy wiec kupilam femibion. Mysle ze teraz sie troszke uspokoje :)
 
Hej ja po wizycie, troszke sie oczekalam. Jest zarodek :) serduszka jeszcze tak do konca nie ma, cos widac ze pulsuje czyli takjakby zaczyna bic. Moja kropeczka ma 2,3 mm wedlug usg 5+5 wiec roznicy duzej nie ma z om :) dostalam duphaston 3x1 oraz doktor kazal brac witaminy wiec kupilam femibion. Mysle ze teraz sie troszke uspokoje :)
Dobrze ze wszystko ok u was :) a wg OM na kiedy miałaś? Nas tu tyle że ciągle mi się miesza myślałam że Ty podobny termin jak ja masz :)
A ja jeszcze 3h do wizyty
 
@porcelana decyzja należy do Ciebie, jeśli to Ciebie ma uspokoić to warto rozważyć. Dawka 75mg jest profilaktyczna, ja łykam 150 ;)

a kiedyś aspiryna (bo akard to aspiryna) był w ciąży zabroniony, jak to wszystko się zmienia....
W Femibionie jest Wit B6 dawce 1,9 więc spróbuję magnez bez tego dostać.
Dziękuję za odpowiedzi [emoji6]
Z Acardem się wstrzymam do następnej wizyty. Chyba, tak myślę.
 
reklama
Do góry