reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Oz
@Słonik1982 hej bardzo dobrze ja biore luteine odkad sie dowiedzialam o ciazy. A ile dzidzia ma mm? Kiedy mialas om?
Nie wiem . Nie wiem czy dobrze patrze i odczytuje zdjecie IMG_20180430_182906.jpg . Ostatnia miesiączka 4 marca
 

Załączniki

  • IMG_20180430_182906.jpg
    IMG_20180430_182906.jpg
    2,2 MB · Wyświetleń: 128
reklama
Uspokoiłam sie :) i chyba dotrwam końca tyg spokojnie ;) i Wam dam spokój z moimi strachami :p

Koleżanka wysłała mi super tabelki , z których korzystała w ciąży :) oczywiście to się tyczy jak ktoś wie kiedy owulacja była czy nie ma obsunięcia , bo jak jest to wiadomo , że się nie do końca zgra :)
I tutaj pisze fajnie wszystko mniej więcej ile zarodeczek ile pęcherzyk w danym dniu :)
Mój w 6tc 6d miał 6mm i pęcherzyk 21mm :) więc się zgadza póki co :)
Także już Wam daję spokój i nie będę shizować :p
No i mdłości mnie dopadają też w ciągu dnia zaobserwowałam dziś , ale to chyba nie do końca pozytywnie ;p heh
Jakby któraś chciała to podsyłam :) Link do: 6 tydzień ciąży - zmiany w organizmie, proces ciąży, rozwój dziecka
Na Baby Boom też fajnie piszą :)

ps. oczywiście ciąża nie matematyka jak już pisałyście i moze być ciut nie do końca :) ale cyferki uspokajaja jak sa w normach xD :)
 
Ostatnia edycja:
Julianna super że wszystko dobrze . Wyobrazam sobie co musiałaś czuć ...bo ja jestem w niepewności...nie wiem czy zabije serduszko u mojego maleństwa ....ten tydzień będzie wiecznością .Chciała bym się wam też pochwalić takimi pięknymi fasolkami .:((((
Jestem na tym samym etapie więc Cię rozumiem. Byłam już na trzech wizytach i nie słyszałam jeszcze serduszka... 7 maja mam decydującą wizytę.
 
Jestem na tym samym etapie więc Cię rozumiem. Byłam już na trzech wizytach i nie słyszałam jeszcze serduszka... 7 maja mam decydującą wizytę.
Ja 8 maja będę w8 tyg już musi być coś widac .Straszna jest ta niepewność ...nie wiem na co się nastawiać kompletnie .A w którym tyg byłaś ostatnio ? Ja tylko na jednej wizycie byłam w 6 tyg
 
reklama
Do góry