reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Hej dziewczyny:) ja mam takie pytanko. jak robiliście badania np. W szpitalu, te które zalecił gin to ile czekalyscie na wynik? Czy tego samego dnia czy raczej na drugi dzien badz dluzej ? Wiem że każde laboratorium może się różnić ale pytam z ciekawości ;)
 
W końcu milo się czyta . Nie wiedziałam że mak usypia dzieci w brzuszku
emoji4.png

Miałam dziś okropny dzień :/ wzięłam mocny zastrzyk i też dołożylo mi osłabienia po nim :/
Dobrze ze nie byłam sama jak zazwyczaj , temu tez zrezygnowałam z IP bo stwierdziłam , że mam się czym ratować w domu wypiłam głównie uzupelniacz potasu i zjadłam słony obiad <fuj > po tych omdleniach co by sobie ciśnienie podnieść i po fajerwerkach uzupełnić niedobory ... pół dnia po całej akcji przelezalam w łóżku i beczalam :( ledwo patrzę na oczy tak mnie zmeczyl dzień mam dosyć niech się skończy ... i znowu strapienie czy wszystko z dzieckiem dobrze :( a wizyta w pon

Gratuluję udanych dzisiejszych wizyt
A co za zastrzyki bierzesz? Takie wachania nastrojów to podobno na dziewczynkę ;). Nie martw się z dzidzią na pewno wszystko ok, hormony dają wyraźnie znać.
U mnie cisza od jakiegoś czasu, nawet brzuch nie boli i nie kłuje. Wmawiam sobie ze wszystko jest ok bo niby skąd mi brzuch rośnie o_O. Musi być dobrze!
 
Kochana, to dobrze że biorą wiek pod uwge jako wyznacznik zwiększonego ryzyka... Nie oszukują a jedynie starają się jakoś Cie uświadomić z możliwych komplikacji :*
Choć czasem robią to jak dupy wołowe :D
U mnie z ciśnieniem w drugą stronę, w domu cudo a na wizycie 90/50....

Hah ja takie cisnienie mam zawsze :D nawet jak sie denerwuje to nie rosnie a jak wypilam dwa lyki capucino to odrazu skakalo do gory i glowa bolala.
 
A smarujecie sie kremami aby rozstepow nie miec ? czy stawiacie ze jak beda mialy byc to i tak beda ? :)
 
Jestem po wizycie i nie mam najlepszych wieści... Mam krwiaka i ciąża jest zagrożona.
Dostałam Luteine i w piątek kontrola. :(
Trzymamy mocno kciuki! Oszczędzaj się bardzo i dbajcie o siebie.
Jest szansa ze ten krwiak się wchłonie. Nie martw się na zapas!
Ja się z wami żegnam ...serduszko przestało bić jutro idę do szpitala ....
Boze, nie.... dlaczego takie zeczy mają miejsce!? Bardzo mi przykro kochana :(:(:( Trzymaj się jakoś....
 
A smarujecie sie kremami aby rozstepow nie miec ? czy stawiacie ze jak beda mialy byc to i tak beda ? :)
Ja z synem mało co się smarowałam a jeśli już to balsamem co używam po kąpieli lub oliwką, rzadnego specjalnego na rozstępy nie używałam. Rozstępów nie miałam, za to popękały mi naczynka bardzo na twarzy i pod biustem. Zima wtedy była z wielkim brzuchem i teraz tez powtórka, wiec muszę się solidnie zabezpieczyć.
 
reklama
Do góry