reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Helo w sobotę rano [emoji4] ja się wyspałam po całym tygodniu i jeszcze lezymy z młodym , zero planów na dzisiaj, nie wiem co będziemy robić cały dzień
Piero mnie już nie bolą parę tyhodni ale sutki bolą i szczypią jak dotykam [emoji29]

Wczoraj jak usypilalam uswaidomilam sobie że gdzie my się pomieścimy w sypialni w piątkę
Mamy poddasze robić ale to jeszcze trochę a mamy sypialnie i sun jest z nami i salon , nie wiem gdzie ja wstawię dwa łóżeczka [emoji33][emoji33][emoji33][emoji33]
 
reklama
Kochane farmaceutki, czy zrealizuje receptę z 10 kwietnia na natamacyne czy bez szans juz? :( ewentualnie co kupię bez recepty o podobnych właściwościach? Mam w domu gynalgin ale nie wiem czy można..
 
Dzień dobry kochane. Mam takie pytanie.
Jestem w 11+6 tygodniu ciąży. I tak się zastanawiam , ponieważ wczoraj kiedy położyłam się do łóżka i totalnie wyciszyłam mój organizm to nadole w podbrzuszu poczułam jakby dwa drgnienia. Czy to mógł być dzidziuś? Nigdy wcześniej czegoś takiego nie czułam.
Tak to mógł być dzidziuś :)
Hej kobietki :*
Mam pytanie, jak Wasze piersi? U mnie generalnie tak jak przed ciąża, ani się nie powiększyły, ani nie są obolałe, zastanawiam sie czy to jeszcze się może zmienić skoro do tej pory nic się nie zadziało.
Mnie na początku tez bolały, mam dość duże 75d na szczęście nie powiększyły się bardzo. Mieszczę się w swoje staniki. Są tylko takie bardziej pełne. Jak silikony bym miała :p Na pewno jeszcze trochę się powiększą jak pokarm zacznie się zbierać.
Nie pomogę z tymi lekami bo nie mam pojęcia.

@motylkowelove kciuki za wizytę i za resztę wizytujących!
Witam nową mamusie :)

Miłego dnia dziewczynki.
Ja mam napięty weekend. Mąż wyjeżdża do Austrii w nocy w poniedziałek. A jeszcze w poniedzialaek mamy konsultacje weterynaryjną w Poznaniu więc znowu mamy wycieczkę do Poznania.
Jeszcze nie napisałam, że miałam na wizycie wysokie ciśnienie. Mam kontrolować. Dopiero wieczorem się kapnęłam, ze wcześniej kawę wypiłam w Macu a ja pije tylko od święta i chyba ona mi podniosła.
 
Mnie zaczęły boleć od początku ciąży. Myślałam, że to takie bóle przedmiesiączkowe bo tak zawsze czułam przed. Jednak w maju dowiedziałam się, że to dzidziuś. W 11+6 tygodniu nie bolą mnie już piersi tylko sutki. I niestety trochę się powiększyły. Szukam teraz czegoś fajnego na rozstępy bo niestety pojawiły mi się przez to :(
Bio oil jest bardzo dobry, ale ja nie mogę znieść tego zapachu...
Używam Mustela krem. Bez zapachu także mnie nie drażni, ale drogi...
 
Ja wręcz odwrotnie liczyłam na to, że piersi mi urosną i wcale nie byłoby mi przykro gdyby po ciąży już nie malały :D no ale niestety, chyba nie pisany jest mi większy biust..
Mi w pierwszej ciąży zaczęły się powiększać dopiero około połowy. A jak zaczęła się produkcja mleka po urodzeniu to miałam jak dojna krowa... [emoji23][emoji33]
 
Witajcie, ja ddziś lekko nie wyspana...budzilam się co chwile :(
Plan byl jechac nad jezioro, ale jakies cholerne chmury wiszą i sama nie wiem co robić.
Co do piersi, to ogolnie mialam nawet nie A, takze nic, w kazdej ciazy rosly do C a po porodzie przy nawale mleka to juz nie wspomnę...po czym wracaly do rozmiarow sutka :crazy: rok temu zrobilam operacje i wyszlo takie fajne 75C, takie tez staniki mam na stanie i juz sie nie mieszcze...obawiam sie co to bedzie do konca ciąży :eek: Bola glownie sutki, wczesniej bolały bardziej jakos. Jedynie co dobre, to ze nic mi nie obwisnie :D
 
Hej dziewczyny. Wczoraj miałam usg prenatalne. Pani doktor powiedziała że wszytko ok, słyszeliśmy serduszko, widzieliśmy maluszka jeszcze nie wiemy jaka płeć. Ma 7 cm i z usg wychodzi że na 13 grudnia poród. :)
 

Załączniki

  • MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1528463397997.jpg_1528463407835.jpeg
    MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1528463397997.jpg_1528463407835.jpeg
    315,7 KB · Wyświetleń: 73
reklama
Do góry