reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Anet podobno pierwsze najmniejsze. [emoji23] moj starszy dwa tygodnie przed terminem wywolywany z racji wagi 3900g i 59cm, mlody 3 tyg przed terminem 3600g i 57. Za to ja 1800g i 43 cm. Ale z 32 tyg jestem a taka wielka uroslam[emoji23]

Mi w sumie lepiej sie rodzilo wieksza corke :) ale chlopaki chyba tez sa wieksi a nie bardzo sobie wyobrazam rodzic np 3700 u mnie raczej 3500 to taka gorna granica ktorej chcialabym nie przekroczyc :D i tak przy kazdym porodzie bylam nacinana...
 
reklama
Właśnie skończyłam czapkę nr 3 dla młodego :) mam nadzieję że nie jest zbyt dziewczynska :D
Screenshot_20180621-223120.jpg
 

Załączniki

  • Screenshot_20180621-223120.jpg
    Screenshot_20180621-223120.jpg
    46,4 KB · Wyświetleń: 333
Cześć dziewczynki kochane ,podczytuje Was od dawna ,bo miałam jak Wy być grudniowa mama ;)jednak los chciał inaczej ...może od poczatku ,jestem mamą 3 wspaniałych córek ,ciążę dwie ,pierwsza bliźniacza .. potem rozstanie z mężem ,trauma ,potem nowy partner bez dzieci i tak się zaczęła przygoda ,chociaz ja nie wyobrażałam sobie mieć więcej dzieci ..to jednak uległam w sensie zapragnęłam na nowo i odstawiłam pigułki się anty ,udało się od razu ,niestety 8 tydz poronienie ,kolejne starania zeszlo 7 mięs ,pyklo kiedy najmniej się spodziewałam bo mieliśmy gorszy czas i nie bylo zbytnio czułości ,8 tydz super serduszko biło pięknie i super wszystko...10 tydz pojechałam na zebranie do córki i czuję że coś mi Levi po nogqch ,biegiem do mojej gin , zbadała mnie i mówi że jest ok ale USG....serduszko nie bije ....i teraz nadszedł ten moment w którym rozumiem że @motylkowelove jest przewrażliwiona i rozumiem .. i rozumiem jak w ciąży można się niczym nie stresować jak nie ma powodu ,@motylkowelove ma przejścia za sobą i nie chce źle...ale na miłość boską dziewczyno piszesz że odpuszczasz a nie robisz tego ,po co się tym truć,wiem że my jesteśmy po stratach i inaczej przyjmujemy ciążę ale to nie znaczy że inni też tak muszą . Powiem wam że nie czytałam z20 stron po aferze bo mi się nie chciało . .dziewczyny dystans
 
Ja miałam szumy w poprzedniej ciąży, uszy chore pił pił w ciąży, wyłam z bezradności po porodzie jak ręką odjął. A szum ustąpił po około 2 miesięcy, spałam przy włączonym tv albo radiu inaczej myślałam że oszaleje. Trzymam kciuki żeby u Ciebie było inaczej.

Natka jak rozwarcie? Coś się dzieje czy Cię straszy? Hipotrofia z jakiego powodu?

Kruszka to wszystko co piszesz brzmi tak super ;-) odpoczywaj i korzystaj do bólu :-)

Co do kotów, ja jestem psiara ;-)
Rozwarcie i hipotrofie miałam w poprzedniej ciąży. Dlatego musze teraz bardzo uwazac.
 
Piszecie, że ciężko nadążyć.
Ja po wizycie, maluch super, dziś przeziernosc udało się bardzo dokładnie zbadać i wyszła 0,98 więc idealnie, kość nosowa obecna, serduszko pięknie pracuje. Tym razem dzidziuś nie chciał pokazać co między nóżkami, więc tak do końca nie jest pewne ale raczej chłopiec. Spał w najlepsze.
Córka urodzona 12 dni po terminie przez cc, waga 3420G i 54cm.
Ja tez jestem psiara i uwielbiam Labradory, mam roczną suczke Lolę.
 
A tak z ciekawosci zapytam bo wiem ze to u wszystkich inaczej bedzie :) ale jakie wagi mialy wasze dzieciaki jak sie urodzily?
U mnie pierwsza corka 3050g , druga 3300g i sie zastanawiam czy kazde nastepne wazy wiecej? :D
Córka 41 tydzień 3100g i 51 cm;)
Właśnie skończyłam czapkę nr 3 dla młodego :) mam nadzieję że nie jest zbyt dziewczynska :DZobacz załącznik 869701
No dla mnie dla syna nie pasuje [emoji16] piękna jest, ale dla dziewczynki[emoji28]
 
Ale mialam wczoraj dzien..od rana sprzatanie i gotowanie potem siostra z chlopem i mama w goscie potem na starowke a o 18 mialam jechac do warszawy polskim busem a taka wichura sie zerwala ze metalowe ciezkie krzesla lataky na ogrodku w kawiarni, a my wtedy na tym ogrodku jak pedem do srodka to pierwsza bylam tak sie balam ze czyms dostane a tu przecie juz nie tylko moje zdrowie no tak mi sie rece trzesly:D no i nie pojechalam do wawy wlasnie jade teraz:) oczywiscie glowa bolala bo tak pogoda taka byla i ta decyzja ze nie jechac, bilet juz kupiony, no ale sie nie balam przynajmniej. Ale dzis dopiero was nadrabiam:D
@Dagaa11 orany masakra..ja wlasnie zawsze boje sie remontow, chyba ze ktos ma sprawdzona ekipe to ok..
@Przytupierniczek jak sie dzis czujesz? Pierniczku a Ty moze jestes z Torunia taki ladny nick:) szukam grudnioweczki na kawke:)
@Julianna_Szcz ja nie wiem jak ja przezyje te glukoze, dzis obudzilam sie o 1 w nocy i musialam cos zjesc bo bym umarla i juz, chyba w jakiejs spiaczce bede musiala byc zeby przetrwać , u nas to sie robi później jakos 25tc? Nie wiem ale standardowo pozniej. A zapisalam sie wczoraj na polowkowe 11 lipca: D ojesu jesu jak niedlugo:)kochana czapka piekna ale faktycznie moze kokardke przerób na hmm..dinozaura:D kurna ciezko o motywy dla chlopca ale czapusia tez dla mnie dla dziewusi:* ale mam znajomych co Kazia w 3 mcu ubrali w rozowy pajacyk z prosiaczkiem i bajabongo wiec moze wyjsc slodko jak u Kaziutka, o koszulka z rambo i do tego czapusia:) moj M szaleje za superbohaterami i takimi innymi wiec juz widze te stroje u nas
@Aguu..la ja dzis? Mnie tam chwilke zatyka jak mocno dmucham nos ale za sek odtyka..ale boli a to tylko pare sek..
@Sabi32 koty w cieniu? A jo bo upał..ja jakos typowo smakow nie mam, bardziej ze cos sie przyjmie..ale moj M sie smieje ze podmienili mu zone bo czeko to u mnie bylo zawsze a os ciazy moze pare kesow czegos..lody owocowe..no inny czlowiek ze mnie..nie lubie jesc czegos czego wczesniej jadlam duzo..dzidziol madry mowi matka rozne rzeczy chce:) ja sie tak jaram tym dzidziolem, staramy sie od zeszlych wakacji udalo sie od razu ale w 9 tyg okazalo sie ze nic sie tam nie rozwija:( ale stracilan samoistnie z malym oczyszczaniem na szczescie, potem troche zdrowie mi sie posypalo, lekarze twierdza ze po tej burzy hormonów, tak zazdroszcze wam, jak nie musicie podtrzymywac ciazy i taki full naturals, oczywiscie wiem ze spori z nas tu na lekach, ale Ty to juz w ogole kiedys pisalam ze moje marzenie to pojsc do gina panie dr okres mi sie spoznia, a on prosze pani jest pani w 12 tc:D no sci fi:D a kazda ooo to tylko w filmach i przychodzi taka sabi i sie w 12 tc dowiedziala:D czad:D @MamaXTrzy szok ze mozna tak ladnie schuść;) zero skory czy cos extra, bol glowy wczoraj to chyba norma, pogoda byla ciezka ze nie wiem:/ @natka100 a bierzesz cos ze wzgledu na hipotrofie w poprzedniej ciazy? Slyszalan ze zastrzyki z heparyny i acard temu zapobiegaja, przepraszam jak juz pisalam ja skleroze mam a w ciazy to juz w ogole tragedia u mnie z kojarzeniem:D
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczynki :* trzymam kciuki za wizyty dzisiejsze jeśli któraś wizytuje dziś :) ja dopijam kawę i lecę do pracy, dobrze, że to już piątek i będzie chwila wolnego :) ostatanio coś już mi się nie chce chodzić do pracy a l4 planuje dopiero od września także jeszcze tyyyyle czasu :/

W czy któraś z Was jest z dolnośląskiego? :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry