reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Ja mam parę plomb, które chciałabym wymienić, ale to stare amalgamaty. Dentystka powiedziała, że w ciąży lepiej tego nie tykać, bo amalgamaty najbardziej szkodliwe są przy zakładaniu i zdejmowaniu. Więc poczekam jeszcze. Sporo w ostatnich latach robiłam z zębami, a to aparat przez cztery lata, a to koronki. I wciąż jest co robić, ale od 2016 ciągle albo ciąża, albo KP, więc nie szaleję...
 
reklama
Ja dentyste takze musze odwiedzić o zgrozo...mnie dzis dzidzia tak fikala, ze w szoku bylam :) i teraz bardziej z prawej strony i juz ciut blizej pępka :) no i dzis wstalam z brzuchem jak pileczka, juz.nie plaskim :)
Umylam juz okno w kuchni, zaraz pranie rozwiesze i gotuje łazanki. Kupilam w lidlu czereśnie, sa po 6,90zl i tak zajadam gotujac :D
 
Ja mam nadzieje dowiedziec sie w czwartek kto mieszka u mnie w brzuszku :-) sam lekarz zdecydowac sie nie potrafil ;-)

Wzpolczuje bolu zeba.

Karola czy Ty juz wiesz kogo nosisz pod sercem, ciekawa jestem czy moze parka :-)?

Locja pisz co u Ciebie?!
Kochana jeszcze nie wiem kto tam mieszka. Czekam cierpliwie na połówkowe - mam 2go sierpnia. Później pójdziemy sobie z mężem na 3D/4D :) Wiem napewno że jedno :)

Ja już po dentyście, suuuper babeczka, widać, że z powołaniem :) powiedziała, że mam kilka zębów do robienia i najleoiej, jeśli zrobie przed rozwiązaniem. Opowiedziała o wpływie zepsutych zębów na dziecko itd. no to czeka mnie troche wydatków,ale bede miec z głowy :)
Bardzo się cieszę ;) że fajna kobitka
 
No to nie jesteś sama ;) mnie już na pierwszej wizycie moja ginekolog pogoniła do dentysty, a nie byłabym sobą gdyby nie było kilku do leczenia (niekończąca się historia). Ostatnio zostawiłam u dentysty 240 zł za dwa tygodnie powtórka i to nie koniec :( ale jak trzeba to trzeba..
Ja niestety.od zawsze mam problemy z zebami, pomimo nie wiadomo jak dobrej higieny i dbania o nie, co chwile cos wyskoczy...
Ja mam parę plomb, które chciałabym wymienić, ale to stare amalgamaty. Dentystka powiedziała, że w ciąży lepiej tego nie tykać, bo amalgamaty najbardziej szkodliwe są przy zakładaniu i zdejmowaniu. Więc poczekam jeszcze. Sporo w ostatnich latach robiłam z zębami, a to aparat przez cztery lata, a to koronki. I wciąż jest co robić, ale od 2016 ciągle albo ciąża, albo KP, więc nie szaleję...
Ja tez jestem po aparacie-3 lata. Po zdjeciu moje zeby błagały po pomoc, troche je ogarnelam, ale nie do konca...
Ja dentyste takze musze odwiedzić o zgrozo...mnie dzis dzidzia tak fikala, ze w szoku bylam :) i teraz bardziej z prawej strony i juz ciut blizej pępka :) no i dzis wstalam z brzuchem jak pileczka, juz.nie plaskim :)
Umylam juz okno w kuchni, zaraz pranie rozwiesze i gotuje łazanki. Kupilam w lidlu czereśnie, sa po 6,90zl i tak zajadam gotujac :D
Oo ciekawe czy u mnie w Lidlu tez beda :)

Dziewczyny tak w ogole- od wczoraj czuje dzidziola :) bardzo delikatnie jak narazie, M nie jest w stanie wyczuc reka,ale wiem, ze to to! :)
 
Daga dużo zdrówka[emoji8] taka pogoda chyba. U nas dwa dni temu 38 stopni w słońcu a nagle 16[emoji53]


Ja dzisiaj jakas rozdrażniona jestem strasznie. Mezowi sie oberwalo. Bo jak widze ze ledwo co wstanie to siedzi z telefonem to mi sie krew gotuje. Caly dzien gap sie w telefon a ja przez to czuje sie czasem jak piąte koło u wozu. A tak mnie to wkurza jak nic innego. Potem przylazi i sie przymila ze seksu chce. A w nos niech mnie pocaluje. Teraz będzie kara. Wie ze mnie wkurza jego ciagle siedzenie z telefonem to robi to caly czas. To ja mu pokaże teraz.

Musze jakas ksiazke nowa kupic bo czytac nie mam co . Macie cos co polecacie fajnego? Lubię takie rodzinne o miłości (ale bez przesady jak Harlequiny) teraz skończyłam "Sekretne życie mamuśki" śmiechowe [emoji23]

Mezu poszedł na siłownię bo mu powiedziałam co o nim myślę a ja chyba dzis z łóżka nie wyjdę. Niech sobie sam tylek obsluguje[emoji23]
Twarda, konketna babka [emoji5] a co! Ja wolę kryminały, zagadkowe, więc nie pomogę. Taka życiowa bardzo fajna to "To, co zostało", a zagadkowa "samolot bez niej" [emoji6]
 
Ja w ciąży czytam wiedźmina i kroniki amberu plus spotykamy się na sesjach Warhammera także będzie mały nerd xD
5 lipca wizyta, moze dowiem się kogo mam pod sercem :)
 
reklama
Do góry