reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Nie, rodziła naturalnie :)
To dziwne, że jest tak wydzielona sala poporodowa. Może mają mało sal dla rodzących? Pierwszy raz się z tym spotykam. Jest to normalne po cc, bo wtedy matki są monitorowane, pod kołdrą golusienkie poza koszula jednorazowa, personel co chwilę "tam" zagląda I zmienia podkłady, wówczas osoba towarzysząca jest niemiłe widziana, nawet że względu na komfort innych mam.
 
reklama
Cześć dziewczyny! Nie było mnie kilka dni. Mam taki nawał obowiązków jeszcze poza pracą że nie mam już sił. Widzę że zakupy pełną parą :) Ja nie znam płci więc ciężko coś kupić. Ale takie rzeczy jak termometr, aspirator do noska czy obcinaczka i nożyczki do paznokci już kupiłam :tak:
 
Jaki powinien być brzuch w ciąży? Mój pp dotknięciu jest dość twardy a skóra na nim jest napięta. Nie wiem czy to dobrze czy źle.
 
To dziwne, że jest tak wydzielona sala poporodowa. Może mają mało sal dla rodzących? Pierwszy raz się z tym spotykam. Jest to normalne po cc, bo wtedy matki są monitorowane, pod kołdrą golusienkie poza koszula jednorazowa, personel co chwilę "tam" zagląda I zmienia podkłady, wówczas osoba towarzysząca jest niemiłe widziana, nawet że względu na komfort innych mam.
To ciekawe co piszesz, faktycznie może mieć to jakiś wpływ, bo dziewczyny po cesarce też leżą na tej samej sali. Nie widziałam, że zdarzają się w szpitalach dwie sale w zależności jak kobiety rodziły. W tym przypadku miałoby to większy sens.
 
Cześć dziewczynki. Ja jak zwykle z tygodniowym opóźnieniem ;). 120 stron nie nadrobię :(. Mam nadzieje, ze u wszystkich wszystko kula się do przodu?
Ja miałam gorący czas z robotą i do tego syna trzeba było zaspokajać podwójnie z powodu braku taty. Ale na szczęście, szczęśliwie wrócił wczorajszej nocy i wszystko wrócilo do normy. Czytam ze temat cen wizyti usg 4d. Ja płace 200 zł w Poznaniu. Podobno robi na połówkowych 4d i nagrywa w trakcie badania. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Bo nie wiem mówiąc szczerze jak to powinno wyglądać to specjalne usg 4d. Jesli nie będę zadowolona to umówię się jeszcze dodatkowo do jakiegoś speca w okolicy.

@Aguu..la myslami jestem z tobą! Najgorsze tygodnie czekania, ale dasz radę!
@Dagaa11 na którą masz wizytę? My znowu razem wizytujemy :p
Tez mam wielkie nadzieje, ze dzidzia się ujawni co do płci :)
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty!

Dziewczyny mam jeszcze pytanko. Wyszedł mi jęczmień na powiece nad rzęsami. Dosyć szybko zmniejszył się ale została mi taka kulka wyczuwalna. Chyba zrobiła się gradowka z tego. Tylko to jest od środka. Macie jakieś złote rady? Co z tym dalej począć?
 
reklama
Do góry