reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Nie ma się co nakręcac...gdybym sugerowała się moimi 4 poronieniami to chyba bym zwariowała w tej ciąży . Pozytywne myślenie przede wszystkim... czuwanie pilnowanie w granicach rozsądku . Byle do przodu

Julianna mega !!! Ale pamiętaj nie wchodź do za ciepłej wody bo skurcze możesz wywołać [emoji4]
Max 38 stopni przez Góra 15 minut i to bez jaccuzi, wiem, ubolewam :(
 
reklama
No lepiej nie ryzykować chociaż kusi kusi , ale już miałaś problemy więc lepiej wilka z lasu nie wołać [emoji4]

Moja królewna ma imprezę jak chce iść spać xD i weź się tu ułóż hehe
Dokładnie, kąpieli nie pamiętam kiedy ostatnio miałam, ciągle szybki prysznic, co by nie ryzykować że zaslabne.
Ale jutro dupke chwilkę pomocze, no niev ma bata! Bez włączania babelkow ale kurde chociaż chwilkę....
 
Ja teraz to prysznic w takiej wodzie letniej ale akurat upały więc spoko , ciężko mi już włosy myć bo rece do gory cierpna no i właśnie duszno sie robi także małz teraz wchodzi ze mną i mam obsługę klienta [emoji23] kabinę mamy duża także mieścimy się w 3 [emoji16]
 
Ja teraz to prysznic w takiej wodzie letniej ale akurat upały więc spoko , ciężko mi już włosy myć bo rece do gory cierpna no i właśnie duszno sie robi także małz teraz wchodzi ze mną i mam obsługę klienta [emoji23] kabinę mamy duża także mieścimy się w 3 [emoji16]
Ja tylko swojego proszę o pilnowanie mnie i pomoc w wyjściu, my mamy wannę z prysznicem więc trzeba lekkiej gimnastyki żeby wejść i wyjść.
Ryzykowne więc mój mnie musi asekurowac.
Ręce też mi cierpna ale jeszcze włosy daje rade umyć uffff. Czasem tylko się plecami wypinam I proszę o szorowanko :D
 
reklama
Ja tylko swojego proszę o pilnowanie mnie i pomoc w wyjściu, my mamy wannę z prysznicem więc trzeba lekkiej gimnastyki żeby wejść i wyjść.
Ryzykowne więc mój mnie musi asekurowac.
Ręce też mi cierpna ale jeszcze włosy daje rade umyć uffff. Czasem tylko się plecami wypinam I proszę o szorowanko :D
Wiem jak mieszkałam w uk też tak miałam w łazience [emoji16] teraz mam kabinę u siebie w domu a na górze będzie wanna i prysznic z tym ze prysznic taki na 1.5 m [emoji23] ale zanim to będzie to jeszcze trochę na razie płytki leżą wanna stoi i czeka aż maz będzie miał czas bo poki co to u kogoś wiecznie coś robi ... do roku czasu chce skończyć powoli górę Julce pokoik zrobić też bo w sumie wszystko przygotowane malować tylko i podłogi położyć a nie ma komu [emoji23]
 
Do góry