reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Ja tylko swojego proszę o pilnowanie mnie i pomoc w wyjściu, my mamy wannę z prysznicem więc trzeba lekkiej gimnastyki żeby wejść i wyjść.
Ryzykowne więc mój mnie musi asekurowac.
Ręce też mi cierpna ale jeszcze włosy daje rade umyć uffff. Czasem tylko się plecami wypinam I proszę o szorowanko :D
Ja skacze do i z wanny jeszcze jak sarenka ale pewnie po ewentualnej cc będę też prosić męża o pomoc.
 
reklama
Mąż wlal letniej I tylek zamoczyl nim poszedł do pracy :) o 21 już takiego upału nie.ylo więc 25st wody I tak ciut za bardzo wychladzalo nawet pomimo faktu że z każdej strony jesteśmy oslonieci od wiatru....
 
Wiem jak mieszkałam w uk też tak miałam w łazience [emoji16] teraz mam kabinę u siebie w domu a na górze będzie wanna i prysznic z tym ze prysznic taki na 1.5 m [emoji23] ale zanim to będzie to jeszcze trochę na razie płytki leżą wanna stoi i czeka aż maz będzie miał czas bo poki co to u kogoś wiecznie coś robi ... do roku czasu chce skończyć powoli górę Julce pokoik zrobić też bo w sumie wszystko przygotowane malować tylko i podłogi położyć a nie ma komu [emoji23]
Na poprzedniej chacie miałam kabinę prysznicowa w sypialni, Wielka była, tęskno mi do niej czasem :( na swojej chacie też będziemy mieli łazienkę osobna do sypialni właśnie z taką wielką kabina, ale to jeszcze kilka lat zanim weźmiemy kredyt na chatę. Najpierw trzeba ukulac wkład własny.....
 
Ty i tak cesarke pewnie bedziesz miala wczesniej :) nie no nie mysl ze to bedzie wczesniak, chyba po 36 tyg to juz donoszona ciaza i mozna rodzic :) a wiecie jak bylam w szpitalu to byla kobieta ktora miala 10 miesieczna corke i urodzila drugie dziecko, mowilam do meza ze gdyby jedno urodzila na poczatku roku a drugie na koncu to by byly z jednego roku :D
Mam sąsiadki siostry z jednego roku tzn jedna ze stycznia a druga z grudnia [emoji3]
 
Ty i tak cesarke pewnie bedziesz miala wczesniej :) nie no nie mysl ze to bedzie wczesniak, chyba po 36 tyg to juz donoszona ciaza i mozna rodzic :) a wiecie jak bylam w szpitalu to byla kobieta ktora miala 10 miesieczna corke i urodzila drugie dziecko, mowilam do meza ze gdyby jedno urodzila na poczatku roku a drugie na koncu to by byly z jednego roku :D
Ja mam sąsiadki siostry z jednego roku tzn jedna ze stycznia a druga z grudnia [emoji3]
 
cześć :)
mamusia 96 bez stresu bedzie dobrze:)
magdalenka pisałaś, że musisz urodzić w grudniu bo nie dostaniesz macierzyńskiego? dlaczego? gdzie mieszkasz?
dziewczyny z pl czemu idziecie na urlop? nie szkoda Wam go? ;) ja miałam iść teraz na uw a wzięłam l4. urlop wybiorę po macierzyńskim (chyba, że rząd coś wymyśli...), każdy dzień z dzieckiem na wagę złota :) a l4 i tak płatne 100 %
 
reklama
Kurcze zdenerwowałam sie :( dziewczyna na Facebooku napisala ze jej sie skraca szyjka i rok temu miala to samo i urodziła w 27 tyg i dziecko zmarlo. teraz bede sie nakrecac
Natka przestań serio. Nie ma co się nakręcac. Rodzą się dzieci w różnych tc nawet donoszone umierają. Przestań proszę!!! Włącz sobie jakąś komedie mówię Ci!!!
 
Do góry