reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Dzien doberek :) ja zaczelam sie uczyć szydelkowac, troche pokracznie to idzie ale dopiero drugi dzien wiec jest lepiej :) widze, ze jest temat pierwszeństwa. U mnie jeszcze nie widac ładnej piłeczki tylko taki flak w okolicy pepka... wiec chyba ciężko to poznać :D ja ostatnio załamałam sie postawa jednej laski wlasnie w ciazy. Czekałam juz w labo na krzywa cukrowa i w poczekalni siedziała babeczka 60 lat. Wchodzi dziewczyna do labo i w tym momencie ta kobieta wstała i weszła do gabinetu, a ta laska z biegu jej drzwi chwyciła i mowi „teraz ja wchodzę bo jestem w ciazy!!!”... az sie głupio pielęgniarce zrobiło, chociaz przeprosiła ta babkę i powiedziała ze najpierw wejdzie pani w ciazy. Jeszcze rozumiem jakby chciala krew pobrać i isc, a ona i tak tam miala spędzić 2h na krzywej... siedziałam tam zniesmaczona jej zachowaniem bo sorry ale kolejki żadnej nie było, poczekałaby 2min i by weszła, a nie że leci od drzwi i wypieprza kobietę z gabinetu... co o tym myślicie? Czasami jak ludzie widza cos takiego to nie dziwie sie, ze hejtuja ciężarne. Wszystko z umiarem ;)
Ja uważam że lekka przesada, tym bardziej że kolejki nie bylo
 
Totois a o co on się tak martwi??

Evciaaa z 4 ?? Nie wiem w jakim wieku sa dzieci ale szacun !!

Sabi noworodek, Kubuś bedzie mial 1,5 roczku a Kacprysiu 3 latka.

Teraz już nie pamiętam która z Nas co pisała, ale kurcze faceta cały dzien nie ma a on wraca i na telefon siedzi, mistrz sytuacji. Cieszę się że nie mam ani fb ani nic innego i maz tak samo. Pewnie bym napyskowala coś i byłaby awantura, ale ja jestem bardzo rogata i ciężko mi się zamknac. Inaczej się udusze :-p

Faceci tego nie czuja nie ogarniaja, mowie do mojego meza "o jaaaaaaa, Olus pierwszy raz mnie kopnął" a on mówi "nie mam teraz czasu, kolega jest u mnie" to była rozmowa przez telefon... Już więcej nie usłyszał i nie usłyszy. Ciężkie przypadki.

Hmmmmm, skoro tesciowa ma jakąś aluzje do tego że wysyła sie wnuka/wnuczke do przedszkola , to mam nadzieje że aktywnie się też nimi zajmuje. Ja ciagle walczę ze sobą czy dobrze robię posyłając Kacprysia, ale rozum mi mówi żeby poszedł do dzieci...

No i podjęłam decyzje że z Olusiem do 3 rz ja siedziec w domu nie będę, jak Kubuś pojdzie do przedszkola, Olus idzie do żłobka. A ja do pracy.
Mojego też czeka zlobek jak po macierzymskim wrócę do pracy, Kacprys to zdrobnieni od jakiego imienia ? Kacper?
 
Jejku jak ten dzień zleciał maskara , mąż już jest w domu to jakoś leci minuta za minuta a to obiad a to zakupy pranie sprzątanie i tak w koło i mnie nogi zabolały [emoji33]
Gratuluję córeczki [emoji8]
 
No My bedziemy tylko ;) latwiej sie pisze i szybciej, no i nikt z zewnatrz nie zagladnie bo grupa zamknieta...tu jednak kazdy ma dostęp, oczywiscie nadal tu bedziemy, ale bardziej intymnie bedzie w zamknietej grupie. Czasem zwierzyc by sie chciało, ale tu moze niekoniecznie :)

Pieniadze wciaga bankomat po 30/sekundach, jak sie udalo, to zaksięguja pewnie jutro :)
Super z tą grupa tu rzeczywiście każdy może wejść tam będzie bardziej intymnie☺
 
reklama
@lucalew I jak się mężu czuje? @karOls9 mi to też dzień leci moment tylko te upały człowiek się topi, ja to mezulka będę mieć od soboty w domu ❤ miesięczny urlop będzie miał, pewnie po 2 tygodniach będę chciała go spakować żeby jechał z powrotem ha ha ha
 
Do góry