reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
Ja po dzisiejszej wizycie, nasza księżniczka ma się świetnie, grzecznie sobie spała podczas usg, waży 277g, wszystko w porządku, serduszko i wszystkie narządy na miejscu i pracują pięknie.
Ja umieram przez te upały, dobrze ze jest jeziorko u mnie w mieście bo chyba bym się roztopila.
Czy Was też tak bolą kręgosłupy? Mnie strasznie, a już na plecach to w ogóle nie mogę poleżeć bo się później nie podniose.
 
Cześć dziewczyny!
Odnośnie kręgosłupa - niestety cierpię bardzo. Właśnie nie mogę spać przez mojego aktywnego synka ;)
Wczoraj miałam połówkowe. Wszystko jest w porządku. Wreszcie się dowiedziałam że będziemy mieli chłopca :) waży 381g. To chyba dużo?
Miłego dnia Wam życzę :)
Super [emoji4] chyba tak normalnie a który tc ?
 
reklama
Hej dziewczyny. Dawno nie pisałam, bo upały mnie wykończyły. W między czasie jeszcze ból zeba, dwie wizyty u dentysty Dziś już jestem 2 godzin na nogach. Udało mi się trochę chałupe ogarnąć, wstawić i rozwiesić pranie, no i ugotować zupę, bo u nas popołudniu jest tak gorąco, że nie daje rady nic ugotować bo mdleje.
Ja to mam wrażenie że przez ta ciążę jestem całkowicie nie ogarnięta. Wczoraj w Lidlu spakowałem część zakupów do cudzego koszyka i później ten właściciel wózka przeszedł i mi oddaje te zakupy a ja się patrzę i nic nie rozumiem. Dopiero po około minucie zajarzylam, co sie stało i zaczęłam go przepraszać.
 
Do góry