reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

reklama
My mieszkamy sami i nie wyobrazam sobie inaczej. Czy z matka czy z teściową. Nie. Owszem chcialy pomagać jak dziecko lezalo i spało. Ale jak podrosl i zaczal biegac szybciej niz one sie obrcaly to skonczyly sie propozycje. Radzimy sobie sami. Jak trzeba to idzie z chęcią do moich.
 
Pani Ag na szczęście i my sami mieszkamy. I najstarsze dziecko ma w pazdzierniku 3 latka i nie zauważyłam chęci zajęcia się nim, a to juz fajny chlopczyk. No coz nie moja strata ;-?
 
Dziewczyny jaki magnez bierzecie, brałam armagedon forte skończył się A moja ginka mówiła żeby jak skończę kupić inny i stosowac zamiennie, nawet napisała kilka ale karteczke gdzieś przewalilam
Ja polecam Chela Mag B6 lekarka kazała mi go brac, w aptece jeszcze pytałam i mówili że ten jest bardzo dobry żebym nie zmieniała i podali mi jeszcze jeden on jest chyba lekiem nie suplementem ale nie pamiętam nazwy, któraś z koleżanek farmaceutek też o nim pisała.
 
A jesli umowę mam do konca sierpnia tego roku i ciagle bede na L4? To moja druga praca na umowę. W pierwszej jestem zatrudniona na czas nieokreslony. Wiecie moze?
Powiem Ci ze nie wiem, wiem że gdyby to była twoja jedyna to musieliby ci przedłużyć umowę przynajmniej do dnia porodu a macierzyński płaci wtedy ZUS. Ale skoro zostaje ci druga posada to raczej nie muszą ci przedłużać i od tamtej pensji będziesz dostawała macierzyński.
 
U mnie tez juz mega gorąco [emoji33] a wczoraj pojechaliśmy do Karpacza bo jest zlot Harley-owców i tam bylo tak fajnie chłodno [emoji4][emoji4] tylko wrocilismy do naszego miasta, zaledwie 15 km dalej i u nas w dolinie dalej jak w saunie.
Jeździcie na motorze czy tylko byliście obejrzeć?
 
reklama
Powiem Ci ze nie wiem, wiem że gdyby to była twoja jedyna to musieliby ci przedłużyć umowę przynajmniej do dnia porodu a macierzyński płaci wtedy ZUS. Ale skoro zostaje ci druga posada to raczej nie muszą ci przedłużać i od tamtej pensji będziesz dostawała macierzyński.
Chociaż jak tak dalej czytam to chyba jednak muszą ci przedłużyć umowę do dnia porodu i macierzyński dostajesz z obu tytułów o pracę.
 
Do góry