reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Witajcie . jak ja sie dzisiaj źle czuje . czuje sie jak na kacu. Boli mnie głowa,mam zawroty glowy. Jeszcze mialam niespodziewanych gosci z rana . musialam szybko chate ogarnąć.
Brzmi jak lekka anemia / odwodnienie :*
Proponuję zwrócić uwagę na dietę i może się troszkę doładować w żelazo naturalne i poic woda w ilości dla hipopotama :*
 
reklama
Anemii nie mam bo wyniki robilam. Ale malo wody pilam moze to bylo spowodowane
Bardzo możliwe, zwłaszcza przy wyższych temperaturach, my tego jako tak nie odczuwamy do momentu kiedy rzeczywiście organizm zaczyna się buntowac :* obecnie łącznie staram się wlewa w siebie do 4l płynów dziennie... Łatwo nie jest. Ale I na nerki to zdrowo i o odwodnienie ciężej :*
 
Bardzo możliwe, zwłaszcza przy wyższych temperaturach, my tego jako tak nie odczuwamy do momentu kiedy rzeczywiście organizm zaczyna się buntowac :* obecnie łącznie staram się wlewa w siebie do 4l płynów dziennie... Łatwo nie jest. Ale I na nerki to zdrowo i o odwodnienie ciężej :*
Ja nawet litr nie wypijam. Jakos kiepsko mi teraz woda idzie
 
Uff... Jestem po badaniach, narazie lekarka nie widziała zaburzeń rytmu, ale i tak będą to jeszcze badać. Już trochę mi lepiej... Dzięki dziewczyny za wsparcie:)
Kochana to super!! Moze lekarz pierwszy badajacy się pomylił a widzisz po dokladnym badaniu jest ok. Mam koleżankę która urodzila cudnego synka kilka dni temu a lekarz, swoją drogą mój znajomy, powiedział jej w 5 miesiącu ciazy ze Dzidzia ma wade serca i ze jak ona chce to on Jej ciążę usunie. Skandal dla mnie okropny. Jezdzila po calej polsce robic echo serca i sie okazalo sie ze Dzidzia zdrowa. Urodzila juz. Malenstwo zdrowe jest.
 
Cześć Kochaniutkie.Wyspane? Jak samopoczucia?
Ja nie wyspałam się ale dziś jakoś tak chłodniej troszkę jest więc wszystkie okna pootwierałam i teraz delikatny przewiew mam w domku.Pewnie za chwile przygrzeje słono więc niech się dom do tego czasu powietrzy
 
Dzien dobry mamuski witam sie srodowo z tym niewyspaniem to u mnie tez masakra męczę sie cala noc usypiam nad ranem a później jestem nieprzytomna cały dzien.....
 
@natka100 No picie wody to podstawa, ja to opracowuje ze 2 butelki I staram się tego pilnować :) A ja nawet się wyspałam w tym szpitalu, zjadłam śniadanko, już nawet wybrałam się do sklepu po loda taka mała zachcianka I czekam byle do obiadu to mąż przyjedzie I wałówki mamie I córci przywiezie:-D
 
reklama
A ja dziewczyny średnio się wysypiam bo bolą mnie nogi jak śpię, przekręcam się z boku na bok.. Nie wiem o co chodzi, czy to przez brzuch czy coś mi uciska? Lepiej mi jest jak mam coś między nogami, muszę się w poduszkę chyba wyposażyc..
 
Do góry