reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2018

Hej mamusie jestem tu jakby nowa ale tak naprawdę jestem tu od samego( prawie) początku I prawie wogole się nie udzielam ale czytam posty na bieżąco...próbuję znaleźć tą grupę na fb ale nigdzie jej nie ma .. Mogła by jakaś mamusia podać mi dokładny link ?.
 
reklama
Hej moje noce też ciężkie boli mnie brzuch na dole przy przekręcaniu. Ja śpię różnie ale staram się więcej na lewy. U mnie mała przestałą mocno kopać za to zaczęła się wypychać bokami dość boląco :) wieczorami czuć ją jak puka bardzo nisko nie raz starsza jak przytyka rękę to czuje. Przyszły pierwsze ubranka takie malusie :)
Kupowałyście może gdzieś organizery bo tak się zastanawiam jak to w szafie ogarnąć takie małe ubranka.
 
Dziewczyny jakie macie ciśnienie? Bo ja mam bardzo niskie i zaczynam się martwić bo czytałam na necie że mozna wcześniej urodzić
 
Dziewczyny jakie macie ciśnienie? Bo ja mam bardzo niskie i zaczynam się martwić bo czytałam na necie że mozna wcześniej urodzić

Gorzej jak jest za wysokie cisnienie. A jakie masz na wizytach? I jak sie z tym czujesz? Moze taka Twoja uroda;) Ja mam niskie w domu a u lekarza wysokie...:o

Ja dziś caly dzień w domu przesiedzialam. Bo albo wiatr albo odczuwalne 2 stopnie albo deszcz.

Kupilam dziś kombinezon dla Maluszka. Po starszym sprzedalam bo sie nie sprawdził.

Teraz oby do wizyty i oby dal skierowanie na cc. Myslicie ze to juz czas myslec o skierowaniu??
 
Cześć, dziewczyny! Jestem forumową weteranką, mam dwa wywalczone Cudy. Jesteście już na finiszu, aż mi się ciepło robi na myśl o tym wyczekiwaniu :) Być może któraś z Was jest z Warszawy i nie znalazła jeszcze fajnego wózka z dużą gondolą, która pomieści wszystkie zimowe koce, śpiworki itp. atrakcje bez problemu? Mam na sprzedaż po moim drugim synku bardzo fajny wózek, Roan Bass Soft. Tu link do ogłoszenia, takiego z przymrużeniem oka: Link do: Fenomenalny Roan Bass Soft 2w1 – Wawer – 293753106 | Gumtree Dla mam z forum chętnie opuszczę cenę. Ściskam mocno!
 
reklama
Do góry