reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

A powiedzcie mi dziewczyny czy mam zakupić jeszcze jakieś witaminy widzę że duzo z was bierze feminion?? Czy poczekać do wizyty u lekarza? Na dzień dzieijszy odstawilam leki alergiczne i na astmę zostały mi tylko sterydy bo innych brać nie mogę do tego kwas foliowy, żelazo, wib b6, b12, acard i witamina d.
 
reklama
A powiedzcie mi dziewczyny czy mam zakupić jeszcze jakieś witaminy widzę że duzo z was bierze feminion?? Czy poczekać do wizyty u lekarza? Na dzień dzieijszy odstawilam leki alergiczne i na astmę zostały mi tylko sterydy bo innych brać nie mogę do tego kwas foliowy, żelazo, wib b6, b12, acard i witamina d.
Sporo tego bierzesz. Ja bym sie wstrzymala z dodatkowymi wit do wizyty u lekarza.
 
A powiedzcie mi dziewczyny czy mam zakupić jeszcze jakieś witaminy widzę że duzo z was bierze feminion?? Czy poczekać do wizyty u lekarza? Na dzień dzieijszy odstawilam leki alergiczne i na astmę zostały mi tylko sterydy bo innych brać nie mogę do tego kwas foliowy, żelazo, wib b6, b12, acard i witamina d.

B12 + kwas foliowy dobre połączenie [emoji106]
Może nic nie dodawaj i o resztę dopytaj już lekarza .. Najważniejszy dla dzidziusia teraz to kwas f, a to jest [emoji854]
 
B12 + kwas foliowy dobre połączenie [emoji106]
Może nic nie dodawaj i o resztę dopytaj już lekarza .. Najważniejszy dla dzidziusia teraz to kwas f, a to jest [emoji854]
Dzięki dziewczyny. Te wszystkie witaminy biorę w konsultacji z hematolog iem i ginekologiem narazie odstawić nic nie będę ani dodawac:)
 
Ja to dzisiaj miksa sobie zrobiłam haha śledzie z cebulką pózniej barszczyk czerwony i pierogi haha ciekawe czy nie odchoruje tego;) i widzę że mnie bardziej do takich ostrych i kwaśnych ciągnie słodkie może nie istnieć ;)A wy jak macie?
 
Ja to dzisiaj miksa sobie zrobiłam haha śledzie z cebulką pózniej barszczyk czerwony i pierogi haha ciekawe czy nie odchoruje tego;) i widzę że mnie bardziej do takich ostrych i kwaśnych ciągnie słodkie może nie istnieć ;)A wy jak macie?

Ja mam tak samo, odsunęło mnie od słodkiego. Szkoda trochę, bo jadę na Święta do Polski i jak sobie pomyśle o tych pysznych Polskich ciastach[emoji849][emoji849]
 
Mam pytanie do was, czy was też tak bardzo bolą piersi? Ja nie cały miesiąc temu skończyłam karmić syna i właśnie teraz tak mnie bolą jak w momencie karmienia tzn jak nadchodzi moment karmienia. Wogole to jest właśnie nasz pierwszy cykl jak skończyłam młodego karmić i powiem szczerze że jestem ciekawa czy faktycznie nam się udało bo niby karmienie nie jest metoda anty ale jak karmilam to jestem pewna że conajmniej 3 albo i 4 razy trafiliśmy idealnie w owu i nic i zobaczymy jak teraz.

Ja nie pracuje obecnie, z zawodu jestem fryzjerka ale obecnie skupiam się na swojej pasji czyli na psach
 
Ja nie mam żadnych objawów, czasem pobolewają pieesi, czasem troszkę jajniki. Zadnych zachcianek, mdłości itd... dziwne. W pierwszej ciazy tak mnie bolały piersi, ze jak wyzieralam sie po kapieli to recznikiem nie moglam ich dotkna, do tego wilczy głod i zachcianki na kwasne , szczegolnie na cytrusy. Teraz nic
 
reklama
Do góry