reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Hej dziewczynki [emoji5][emoji5] ja już po wizycie, maluch ma 16.6mm serduszka nie słyszałam, tylko widziałam na monitorze. Termin wyliczył na 11.12 [emoji5][emoji5]
IMG_1021.JPG
 
My w poprzedniej staraliśmy się ponad pół roku a teraz lekarz pozwolił po 3 cyklach od poronienia i się udało.
Mi nie dał jakiegoś czasu po poronieniu może dlatego że było samoistne :) chociaż lekarze dziwią się że tak się udało :) ciąża przebiegała bezproblemowo a mój synek to tfu tfu okaz zdrowia silny organizm :) w dodatku jest wyższy od dzieci dwa - trzy miesiące starszych od niego więc śmieje się że to jakis musiał być bardzo silny plemnik he
 
Tak już po tym 13 tygodniu będzie spokojniej :) oby tylko do tego czasu dotrwać ;)
Zależy dla kogo [emoji85] mnie grozi poronienie w 3 trymestrze... Genetyka... nie pytajcie.

Ja mam wizytę dopiero 11.05 i widziałam 3 tygodnie temu fasolkę, teraz mam nadzieję zobaczyć fikajacego malucha. Ahhh szkoda, że nie mamy przezroczystego brzucha. [emoji2] Być może stres byłby mniejszy.

Dołączam do niewyspanych. Zmęczonych. Narzekających na mdłości.
 
Mi nie dał jakiegoś czasu po poronieniu może dlatego że było samoistne :) chociaż lekarze dziwią się że tak się udało :) ciąża przebiegała bezproblemowo a mój synek to tfu tfu okaz zdrowia silny organizm :) w dodatku jest wyższy od dzieci dwa - trzy miesiące starszych od niego więc śmieje się że to jakis musiał być bardzo silny plemnik he
Ale u nas też dodatkowo w każdą z ciaz zaszłam za 1 razem
 
Zależy dla kogo [emoji85] mnie grozi poronienie w 3 trymestrze... Genetyka... nie pytajcie.

Ja mam wizytę dopiero 11.05 i widziałam 3 tygodnie temu fasolkę, teraz mam nadzieję zobaczyć fikajacego malucha. Ahhh szkoda, że nie mamy przezroczystego brzucha. [emoji2] Być może stres byłby mniejszy.

Dołączam do niewyspanych. Zmęczonych. Narzekających na mdłości.
Może dla spokoju detektor tętna płodu ?
 
Powiem wam tylko taka mała radę , w ciąży z synkiem z obawy przed poronieniem prawie nic nie robiłam poprostu leżałam i delektowałem się tym stanem mówiłam schudne po ciąży i tak przytyłam 30 kilo rozstępów mega dużo a po ciąży po roku schudłam 35 kg teraz znów bedac w ciąży ale staram się nie ulegać nadmiernej ilości pożywienia i tak do tego czasu z synkiem byłam już 4 kg na plus a teraz na 0 :) poprostu potem może być ciężko i zrzucić i w ciąży to nie zdrowo tak przytyć , tak więc rada zdrowo się odżywiać i ruszać (oczywiście spacery nie jakieś siłownie itp ;))
 
reklama
Do góry