reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
No musisz być stanowczo bo przyjdzie i będzie przepraszal...wspolczuje. Trzymaj się. Masz dzidzie w brzuchu a to największe szczęście:) wie że jesteś w ciąży i takie coś odwala... Jeny to mój mąż nie ważne co ugotuję czy przywiozę gotowe zawsze zje że smakiem i dziękuje. Czasem też mnie to wkurza bo jak pytam co zrobić jutro na obiad? To odp zawsze ta sama co zrobisz to zjem :)
A jak ja zapytam co jutro chce zjeść , na co ma ochotę to mówi nic nie rob , zrób tylko coś Patrysiowi a ja zjem kanapki z pasztetem ale ja i tak coś robię i zje co zrobię ;) chyba że się źle czuje to teściowa zrobi zupkę dla dziecka a mąż ... Kanapki z pasztetem
 
Witam was, miałam wczoraj okropną awanturę z partnerem. Ale od początku miałam umowe z partnerem , że skoro on nie potrafi ugotowaćnic poza jajecznicą to ja robie obiady i ja ustalam menu i trzymał sie tego ale wczoraj jak robiłam obiad to zrobił awanture o to , że on chciał kotleta schabowego a nie barszcz ukrainski. W nerwach powiedział zebym lepiej wracała do rodziców i wyszedł zdenerwowana zadzwoniłam do mamy zeby jej tą sytuację przedstawić i ale on wszedł w miedzy czasi do kuchni gdy pytałam czy może mi pomóc w pakowaniu się .. on jak to usłyszał to mowiedział że nie bede go szantazować tym ze sie wyprowadzę rozłaczylam sie z mamą i gototwałam dalej a on wyrwał mi nóż z reki i rzucił nim o podłogę a mnie chwicił za gardło i powiedział że ja go nie będe szantażować wyprowadzką mimo że on sam wcześniej powiedział dosłownie na odwrót . moje wspołlokatorki wszystko szłyszały za scianą i powiedziały ze najlepszą opcja będzie jak się wyprowadzew natychmiast bo skoro o rzuca nożami i zwykły obiad to co będzie jak sie urodzi dcziecko i czy krzywdy nie zrobi nam w nerwach
Sory ale to psychol jakiś uciekaj gdzie pieprz rośnie jak raz wyskoczył z łapami to drugi raz też to zrobi
 
Witam was, miałam wczoraj okropną awanturę z partnerem. Ale od początku miałam umowe z partnerem , że skoro on nie potrafi ugotowaćnic poza jajecznicą to ja robie obiady i ja ustalam menu i trzymał sie tego ale wczoraj jak robiłam obiad to zrobił awanture o to , że on chciał kotleta schabowego a nie barszcz ukrainski. W nerwach powiedział zebym lepiej wracała do rodziców i wyszedł zdenerwowana zadzwoniłam do mamy zeby jej tą sytuację przedstawić i ale on wszedł w miedzy czasi do kuchni gdy pytałam czy może mi pomóc w pakowaniu się .. on jak to usłyszał to mowiedział że nie bede go szantazować tym ze sie wyprowadzę rozłaczylam sie z mamą i gototwałam dalej a on wyrwał mi nóż z reki i rzucił nim o podłogę a mnie chwicił za gardło i powiedział że ja go nie będe szantażować wyprowadzką mimo że on sam wcześniej powiedział dosłownie na odwrót . moje wspołlokatorki wszystko szłyszały za scianą i powiedziały ze najlepszą opcja będzie jak się wyprowadzew natychmiast bo skoro o rzuca nożami i zwykły obiad to co będzie jak sie urodzi dcziecko i czy krzywdy nie zrobi nam w nerwach
Kochana uciekaj póki czas. Skoro raz wyciągnął łapska jeśli nic nie zrobisz wyciągnie je znowu. Ty i Maleństwo jesteście najwazniejsi!
 
Hej jestem.juz po.wizycie. wszystko.jesy super ❤❤❤ juz wiem ze bedzie chłopak wiercil.sie strasznie ale dalo rade zobaczyc. Jestem.mega wzruszona. Piekny moment zapamietam go do.końca zycia.
 

Załączniki

  • IMG_20190521_160510.jpg
    IMG_20190521_160510.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 90
Czy w ciąży należy wykonać ,aktualne badania tarczycy? Czy mogą być wyniki ,krótko przed ciążą?
Dostałam skierowanie od lekarza na Tsh,T3,T4, USG I kolejny raz mi czegoś odmówiono u mojego lekarza rodzinnego,nie chcą mi zrobić tych badań gdyż miałam robione te badania, właśnie przed ciążą. Głupie baby będą teraz dzwonić do ginekolog i ptać czy te przed mogą być, co za chory kraj te niemcy :mad:


Kasiaaaaaa moje gratulacje ❤
 
Czy w ciąży należy wykonać ,aktualne badania tarczycy? Czy mogą być wyniki ,krótko przed ciążą?
Dostałam skierowanie od lekarza na Tsh,T3,T4, USG I kolejny raz mi czegoś odmówiono u mojego lekarza rodzinnego,nie chcą mi zrobić tych badań gdyż miałam robione te badania, właśnie przed ciążą. Głupie baby będą teraz dzwonić do ginekolog i ptać czy te przed mogą być, co za chory kraj te niemcy :mad:
Powinny byc powtorzone w ciazy. Ja mialam tydz przed ciaza tzn zanim sie dowiedzialam a lekarz mi zlecil i okazalo sie ze podskoczylo sporo. Powinno sie sprawdzic boi wlasnie w, trakcie.ciazy i to glownie chyba na poczatku zmienia siw bardzo tsh. I wtedy dostosowuje sie lek.
 
reklama
Powinny byc powtorzone w ciazy. Ja mialam tydz przed ciaza tzn zanim sie dowiedzialam a lekarz mi zlecil i okazalo sie ze podskoczylo sporo. Powinno sie sprawdzic boi wlasnie w, trakcie.ciazy i to glownie chyba na poczatku zmienia siw bardzo tsh. I wtedy dostosowuje sie lek.


Dziękuję, tak też podejrzewałam :)
 
Do góry