reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Wiesz co ja miałam aż do 33 tygodnia luteinę przepisywana , potem jak odstawiłam odrazu skróciła mi się szyjka i rozwarcie na opuszek palca a i tak przenosiłam, miałam wywołany i skończył się CC ;)

Dziewczyny ja tak myślę mój gin robił mi tylko USG co wizytę nie badał na samolocie ... Was bada?
Ta lekarka bada mnie za kazdym razem jak chodzilam z mloda to na samolocie bylam 2 razy
 
Wiesz co ja miałam aż do 33 tygodnia luteinę przepisywana , potem jak odstawiłam odrazu skróciła mi się szyjka i rozwarcie na opuszek palca a i tak przenosiłam, miałam wywołany i skończył się CC ;)

Dziewczyny ja tak myślę mój gin robił mi tylko USG co wizytę nie badał na samolocie ... Was bada?
Tak,za kazdym razem. Najpierw sprawdza szyjke i wydzieline jaka jest.
 
U mnie znowu plamienie wczoraj te cos bylo ale nie duzo a dzisiaj juz wiecej... Czy to sie kiedys skonczy? Te nerwy mnie wykoncza. A tylko pozbieralam ubrania do pralki. Zostaje mi lezenie

Teraz powinnaś dużo odpoczywać. Pewnie potrzeba czasu,aby to plamie ustało. Nie denerwuj się i dbaj o siebie :) Wszystko będzie dobrze ❤
 
Dzień dobry :)
Ja dziś usg o 13:30. Boże..jak się boję...jak za każdym razem gdy idę i nie wiem co mnie czeka...
nestu- trzymam kciuki za wizytę
martuśka0103- leż dzielnie i odpoczywaj. Kosmówka się przyklei.
Anusiak- wiem co czujesz...te krwiaki i plamienia to niekończące się pasmo stresu..ja przy każdej wizycie w toalecie się stresuje...
Ja na każdej wizycie mam samolot i usg.
 
reklama
Dziewczyny w pierwszej ciąży :) czy widzicie, że zaokrąglił się Wam brzuszek ? :) W którym jesteście tc? Bo kojarzę zdjęcia ale dziewczyn, które mają już dzieciaczki :)

U mnie brzuszek widoczny już po obiedzie i spodnie muszę rozpinać, z tym że ja bardzo szczupła jestem i zawsze miałam plaski brzuch, to teraz wydaje mi się, że już jest bardzo widoczny [emoji23]
 
Do góry