reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Zdecydowałam się z mężem iść jutro na test NIMFTY :) pieniądz to pieniądz, wiadomo po kieszeni pójdzie.. Ale wolę żyć że świadomością, a panicznie boje się amniopunkcji.. więc 6 dni roboczych i będę wszystko wiedziała :)
Hej,
ja wykonałam SANCO, a ten test, który robisz to chyba NIFTY, ale mniejsza o nazwę - ja SANCO robiłam w zeszły piątek 7 czerwca i teraz czekam jak na szpilkach - mam nadzieję, że zadzwonią dziś. Wolałam najpierw zrobić SANCO z krwi niż od razu amniopunkcję. Trzymam za Ciebie Kciuki Kamila!
 
reklama
Dokładnie, od dwoch tygodni plamienia wczesniej krwawienie a ogolnie w6 tc mega krwawienie nie wiadomo skad. Odrazu l4 i tak sobie leze. A u Cb tez chyba krwiak, dobrze pamietam? Jak sytuacja?
Hej dziewczyny przepraszam że się wtrącam. Widzę że też macie epizody z krwiak iem jak u was to się potoczyło. Jestem 6 tc, dziś pierwsze usg i jest krwiak. Jestem przerażona co to takiego? Czy u was wszystko ok mimo krwiaka?
 
Hej dziewczyny przepraszam że się wtrącam. Widzę że też macie epizody z krwiak iem jak u was to się potoczyło. Jestem 6 tc, dziś pierwsze usg i jest krwiak. Jestem przerażona co to takiego? Czy u was wszystko ok mimo krwiaka?
Hej. Gratuluję fasolki.❤ Odnośnie krwiaków to różnie bywa jedne się wchłaniają szybciej inne dłużej. Musisz być cierpliwa i obserwować siebie. Mogą się pojawiać plamienia najczęściej są brunatne (stara krew) ale bywają też żywo czerwone które mogą być niebezpieczne. Bierzesz duphaston lub luteine ? Musisz się oszczędzać, nie dźwigać a najlepiej to jak najwięcej leżeć.
 
Hej. Gratuluję fasolki.❤ Odnośnie krwiaków to różnie bywa jedne się wchłaniają szybciej inne dłużej. Musisz być cierpliwa i obserwować siebie. Mogą się pojawiać plamienia najczęściej są brunatne (stara krew) ale bywają też żywo czerwone które mogą być niebezpieczne. Bierzesz duphaston lub luteine ? Musisz się oszczędzać, nie dźwigać a najlepiej to jak najwięcej leżeć.
Dostałam duphaston i luteine po dwa razy dziennie.
 
Hej dziewczyny przepraszam że się wtrącam. Widzę że też macie epizody z krwiak iem jak u was to się potoczyło. Jestem 6 tc, dziś pierwsze usg i jest krwiak. Jestem przerażona co to takiego? Czy u was wszystko ok mimo krwiaka?
Witaj. Ja kończę 16t i krwiak nadal jest. Leze biore leki i mam nadzieje ze wkoncu zniknie, biore heparyne wiec to troche utrudnia gojenie ale cos za cos.
 
Dostałam duphaston i luteine po dwa razy dziennie.
To bardzo dobrze. Bierz jak zalecił lekarz i powinno być dobrze. U mnie odklejala się kosmowka w 5 tc a w 11 już nie było po tym śladu. Mimo brania duphastonu plamilam 2 tyg. Teraz jest ok. Ale naprawdę odpoczywaj. Ogranicz obowiązki do minimum. Najlepiej jak najwięcej leżeć. Zero przytulanek i dźwigania. Polecam brać witaminy ciążowe bo niektórzy lekarze mówią o tym później nie wiem czemu.
 
reklama
Do góry